SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, redukcja i co dalej? ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może taki temat już był, ale ja nie znalazłem.
Redukcja? Czym jest dla Was redukcja?
Cytując Konia, Mistrza redukcji nad redukcje, Odchudzacza, tłuszczołamacza:
"Redukcja to 6-8 tygodni, masa to całe życie"

Może i tak, ale co dalej? Każdy z Was pewnie ma rodzinę, niektórzy dzieci, żony, albo same żony, albo same dzieci.
Na razie trzymacie kalorie, diety J/NJ albo 6 posiłków dziennie.
A jak zredukujecie do tego stanu jaki Wam się wymarzył?
Jakie dalsze plany? Co z jedzeniem, dietą? Już zawsze kcal wyliczone na 0 i jeden czeat w tygodniu?

Ja bardzo chcę być fit ale w tym roku się żenię i czeka mnie głównie dużo jezdzenia po ludziach w celu zaproszenia. Będą obiady rozne, wódeczka, owoce i inne dodatkowe kalorie.

Redukcjo. Dieto. Maso! Co? Powiedz mi jak żyć

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Koniu151
najfajniejsze w tym wszystkim jest dążenie do formy, forma sama w sobie nikomu potrzebna nie jest. także co dalej? dalej trzeba sp******ić to co się osiągnęło i lecieć od nowa.


No nie wiem, mi by pasowało dojść do jakiejś rozsądnej wagi i wyglądu i żyć sobie z tym normalnie, a dążyć jedynie do np. lepszej kondycji (dłuższe, szybsze bieganie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
najfajniejsze w tym wszystkim jest dążenie do formy, forma sama w sobie nikomu potrzebna nie jest. także co dalej? dalej trzeba sp******ić to co się osiągnęło i lecieć od nowa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Twoje ostatnie zdanie Koniu jest całkowicie trafne i bolesne zarazem bo właśnie zaczynam od nowa po sp******eniu wszystkiego co do tej pory osiągnąłem

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Dobre pytanie! Też się nad tym zastanawiam. Jeśli dobry Bóg i dietetyczny mesjasz na Ziemi (Koniu) dadzą to gdzieś w okolicach Świąt Wielkanocnych moja waga będzie w okolicach tego co powinno być raczej zadowalającym wynikiem. Jak siebie znam to wtedy powiem, że efekty jeszcze mnie nie zadowalają i będę działał coś dalej.

Ale do rzeczy ... to chyba niewykonalne by na dłuższą metę trzymać się 6 posiłków dziennie czy tam J/NJ (nie wiem jeszcze nie testowałem). W chwili obecnej moje prawie całe życie kręci się wokół Praca/Jedzenie/Przygotwanie jedzenia/Trening.

Na jakiś tam rozsądny czas jest to pewnie fajna zabawa. W dłuższym czasie pewnie absolutny pain in the ass! Nie wspominając już o pieniądzach, które wydaję na jedzenie w ten sposób + suple. Absurd :(

Mam nadzieję, że dotrę kiedyś do sylwetki, która będzie mnie satysfakcjonować i w oparciu o jakieś doświadczenie i obserwację swojego organizmu będę mógł żyć jedząc normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Mascar

Mam nadzieję, że dotrę kiedyś do sylwetki, która będzie mnie satysfakcjonować i w oparciu o jakieś doświadczenie i obserwację swojego organizmu będę mógł żyć jedząc normalnie.


No dokładnie. Wystarczy się obserwować i reagować w razie potrzeby. Kiedyś jak się spodnie na mnie robiły za ciasne, to jechałem do sklepu i kupowałem rozmiar większe. Teraz takie coś już byłoby wyraźnym sygnałem do działania - czy to większa intensywność, czy zrewidowanie swojej diety.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
True True! Miałem to samo. A teraz mam pół szafy ciuchów z którymi nie wiem co robić :) Ze mną jest taki problem, że ja zawsze stawiam sobie jakieś porypane cele, których nie mam szans zrealizować. Mój osobisty TOP DREAM to mieć kiedyś choć przez chwilę kratę na brzuchu. Wykonalne? Wątpię :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Myślisz, że nie? Zrobię fotkę pod koniec lutego. Postawiłem sobie taki cel do końca kwietnia ale myślę, że dam radę szybciej. Już się coś rysuje. Zrzucę wodę, spalę troche fatu i już. Wspomagam się, ale w miarę możliwości finansowych. Nie ukrywam, że lubię eksperymentować i będę próbował jeszcze kilku rzeczy żeby to uzyskać. Nie tykam się tylko SAA

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
a nic już

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2012-01-13 10:30:32

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie, jesteśmy GTW i wymieniamy się poglądami :P Jak nie pasuje, nie czytaj. Złośliwości nie są potrzebne.

A tak BTW Mascar, byłem na Dukanie (tak tak, nie jestem z tego dumny :P ) i schudłem 23kg i miałem 99% ciuchów do wyrzucenia. Oddałem do PCK z założeniem że już nigdy nie wrócę do takiego rozmiaru :D

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-01-13 10:32:13

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ja ojcu przekazałem ciuchy xD

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Taaaa! Koniu Team rządzi się swoimi prawami na forum :) Nie chcesz się bawić to nie :) Zabieraj zabawki do innej piaskownicy :) A co do kraty ... no zobaczymy. Myślę, że na pytanie "czy w moim przypadku jest to możliwe" będę mógł odpowiedzieć gdzieś pod koniec lutego - max pod koniec marca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5,5 m-ca po porodzie

Następny temat

DIETA REDUKCYJNA DO OCENY

WHEY premium