SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukacja by OLIVIER

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ej Ty nie wazysz 50 kg tylko 100 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ale jak ma spore zatluszczenie to liczymy na lean body mass

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
ale nie 120g!!! z czego białko zwierzęce to puszka tuńczyka, 5 jajek i filet z kury co daje mniej więcej połowe z tego czyli 60g białka + te ryże i kasze no i mleko. Na takiej diecie to powinien leżeć w łużku i nic nie robić, a gdzie tu mowa o treningu siłowym i aerobach


Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2006-05-05 10:24:06

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1291
Tak jak myślałem. Kupie sobie jeszcze 2kg białka i dieta jeśli chodzi o białko powinna być w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Lipna dieta, lipny trening. Co do diety to juz ci pisali. A co do treningu to polacz duze partie z malymi, np. plecy+tric, klata+bic, barki.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
https://www.sfd.pl/temat248383-strona18/#post1
zgodnie z ustaleniami

nie bedzie zdjęc - temat zostanie przeniesiony do działu "po siłowni..."
to nie miejsce na prowadzenie swojego "bloga" treningowego, nie po to powstał ten dział
tak samo jak opis diety, treningu; relacja moze byc prowadzona wg dyspozycji autora - nie ma tutaj wymogów jak przy darmowych testach,zeby pisac co 2-3 dni

czekam na odpowiedz w sprawie zdjęć
i nie chodzi tutaj o to jak kto wygląda...dając taki temat - do czegoś się zoobowiązujesz (fotki PRZED powinny być na samym początku, co do braków technicznych - trzeba było myślec o tym przed założeniem tematu)

zresztą powinieneś już to wiedzieć czytając ten temat https://www.sfd.pl/temat247961/ , w którym są opisane założenia i cele działu

"Pośród innych zalet działu, szczególnie istotna i ważna w senssie poznawczym jest rola prowadzonych testów, które mają pozwolić osobom testującym oraz wszystkim zainteresowanym na ocenę zestawów oraz pojedynczych suplementów i odżywek poprzez sprawdzenie skuteczności i jakości ich działania. Testy będą przedstawiane w formie oddzielnych topikow/relacji danej osoby testującej, która na podstawie swoich odczuć i wrażeń będzie dzieliła się z pozostałymi zainteresowanymi osobami swoimi uwagami i ocenami. Jedna z koniecznych form uwiarygodnienia przedstawianych relacji jest obowiązek jej fotograficznej dokumentacji."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1291
To musze znaleźć ten kabel skoro chcecie usunąć mi temat. To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
nikt nie usunie ;)
szukaj :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1291
1 dzień redukcji
Niby schudłem już 2 kilo ale nie stosowałem diety tylko jeździłem na rowerze. W dodatku byłem na 18 u kumpla i na urodzinach u kumpeli. Bardzo niezdrowo się odżywiłem. A więc ZACZYNAMY od dzisiaj tan naprawde redukcje. Wydaje mi się że będzie mi bardzo łatwo bo mam silną wolę i chęci. No ale czas pokaże.
Waga początkowa 107kg
Waga teraźniejsza 105kg
Podsumowania bende starał sie robić co tydzień powiedzmy w każdą niedzielę. Jak już wspomniałem zależy mi na zachowaniu jak największej masy mięśniowej wieć bende leciał treningiem masowym.
Oto dzisiejszy trening:
KLATKA
Wyciskanie sztangi leżąc płasko(uchwyt 81cm)- 6serii po 8 ruchów na cieżarze 70kg.
Wyciskanie sztangi leżąc głową w góre(uchwyt81cm)- 4 serie po 8 ruchów na ciężarze 50kg.
TRICEPS
Dociskanie sztangi leżąc płasko( uchwyt81cm) - 4 serie po 6 ruchów na ciężarze 70kg.
Wyciskanie francuskie sztangielki siedząc - 4 serie po 6 ruchów na ciężarze - sztangielka 8kg.

Po treningu 45 minut aerobów - jazda na rowerze w terenie.

Może sie wam niepodaobać wiele rzeczy w tym treningu - np. ilość serii, ciężar , ilość powtórzeń. Ale zależy mi zachowaniu masy i poza tym nie lubie wykonywać w serii więcej niż 8 ruchów. /
Wszystkie ćwiczenia staram sie wykonywać dobrze technicznie.
I pytanko. Zaraz po aerobach nim zdąże przygotować posiłek biore łyżke dextrozy. I niewiem czy po treningu jeśc 50 gram kaszy gryczanej czy 100 gram. Narazie jem 100gram. Co radzicie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amerykańskie ubrania kulturystyczne

Następny temat

Filmiki i zdjęcia związane z kulturystyką.

WHEY premium