SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukacja -> massacra,tcm,hmb,,bcaa...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok. juz rozumiem. nie zauwazylem edycji. 300g twarogu to duzo, bo to 60g bialka w porcji. ja jestem za mniejszymi dawkami, bardziej roznowmiernie rozlozonymi w ciagu dnia. ale OK - mozna tak brac. troche duzo na noc. mnie sie zle spi po jedzeniu i przed snem jem nieduzo. jesli jednakm bierzesz je dwie godziny przed snem to w sumie nie jest zle.

co do tluszczu:

zwierzece tez są potrzebne. zbyt duez ilosci tluiszczy roslinnych są tak samo niezdrowe jak i zwierzecych. jakbys przeciął sobie blaszke miażdżycową na pół i wzial pod mikroskop - zobaczylbys ze sklada sie raczej z niesansyconych kwasow tluszczowych niz nasyconych.

dla przykladu amerykanie jedza za duzo (z diety)... omega 6 - i stąd wiele problemow zdrowotnych u nich. zachcam do poglebiania wiedzy bo operowanie skrotami obiegowymi prowadzi do zbyt duzcyh uproszczen.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-17 14:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
aha dziekuje za wyklad moja dieta to mniej wiecej
1. 70g musli + 100g chudego twarogu
2. 200g serka granulowanego + 100g banana
3. 50g brazowego ryzu + jakies miecho tak zeby byłomin 30g białka
3.50g ryzu + 130-150g piersi/ryby
4. 50g ryzu + tunczyk/białka jaj/ makrela
5. tunczyk+ kromka/dwie ciemnego pieczywa
6. twarog przed snem 200/300g

Studiuje wychowanie fizyczne i mam dodatkowo duzo ruchu wiec to tez trzeba uwzglednic dlatego niechce bardzo ciac wegli


Zmieniony przez - kaszanka86 w dniu 2008-03-17 14:26:55

Dobry trening nie jest zły

Dzien bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
dieta taka jak nick: kaszana


1) za dużo twarogu
2) co to za muesli?
3) po co ci banan?

to tylko poczatek...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok spoko. ja w dietach redukcujnych wole ciac wegle (zwlaszcza proste), ewentualnie dodawac troche tluszczy. dieta wyglada ladnie, jesli ma opowiedni bilans - to z efektow bedziesz zadowolony. w potreningowym napoju troche masz za malo aminek/bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
kurde nie krzyczcie ale nowy jestem tu i wkleilem diete jak teraz mam normalnie obnize wegle jeszcze
banan poto ze mixuje go z serkiem bo normalnie nie moge go jesc musli nestle o nazwie musli

Dobry trening nie jest zły

Dzien bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
faftaq jak możesz mu pisać że ładnie?

on je dziennie 600g twarogu, museli z nestle? IG masacra i cukru ohoh

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem nie jesttak zle. choc to nie ten dzial by rozprawiac na dietami. doeta jest uporzadkowana, a to jest duza zaleta. cukru faktycznie sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
wiem wiem własnie o tych aminkach po treningu ale nie mam kasy juz , myslalem zegby sobie ostrowie zamowic i po treningu wrzucic

Dobry trening nie jest zły

Dzien bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
muesli nestle to zly pomysl racja. co do twarogu - to ja nic nie mam do niego. jesli autor nie jest alergikiem pokarmowym to twarog nie jest zlym rozwiazaniem.

aktywnosc dzienna wysoka. wiec z wegli nie mozna zbytnio rezygnowac jesli udzial tluszczu niewielki. nie jest to wzorowa dieta.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-17 14:35:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
wsumie dlugo juz jade na czyms takim to glowne zalozenia i nie nazekam... ale mysle ze majac tak jak ja ok 2-3 godziny biegania grania w cos plywania skakania i co my tam jeszcze robimy na zajeciach i potem trening nas silowni , hiit to wiekszosc i tak mi sie spali tego ale glonie teraz chodzi zebym nie spalił własnego mięsa

Dobry trening nie jest zły

Dzien bez treningu to dzień stracony

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 Próbek JETFUEL do ROZDANIA + gazetka FA ZA FREE

Następny temat

ko

WHEY premium