SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukacja, a mięśnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Witam,

postanowiłem zapytać tutejszych ekspertów o jedną kwestię, ponieważ czytając różne strony w Internecie natknąłem się na sprzeczne informacje.

Czy można równocześnie budować mięśnie - klatki, brzucha i ramion - spalając tłuszcz? Przeczytałem, że albo się spala na ujemnym bilansie kalorycznym, albo buduje na dodatnim.

Jak powinien wyglądać trening, aby mieć bardzo płaski, umięśniony brzuch, a do tego mięśnie klatki i ramion - "normalnie", nie kulturystyczne. Czy jest to możliwe? Czy trening taki powinien składać się naprzemiennie: 1 dzień cardio, 2 dzień trening siłowy np. z hantlami, ABS etc, potem znowu cardio?

Dzięki za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Bez sterydow jest to niemozliwe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Na poczatku przygody z silownia jets to mozliwe, jednak lepiej najpierw zeszczuplec, a pozniej zaczac na serio budowac miesnie. Jak bedziesz robil normalnie trening silowy na lekko ujemnym bilansie to nie bedzie tak, ze miesni nic nie zbudujesz- sylwetka sie poprawi, jednak na duze wzrosty nie ma co liczyc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
A czy sterydy to to samo, co suplementy, czy mowa tu o jakis bardzo specjalistycznych produktach?

Jakie wobec tego przyjmowac: bialkowe, czy z weglowodanami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Jestem szczuply, 173cm, waga 60kg. Schudlem w wakacje 10 kg, z 70.

Jak wirc cwiczyc, zeby budowac miesnie ale utrzymac szczupla sylwetke? Nie chce byc zbyt napakowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ppawel9292
A czy sterydy to to samo, co suplementy, czy mowa tu o jakis bardzo specjalistycznych produktach?

Jakie wobec tego przyjmowac: bialkowe, czy z weglowodanami?


Poważnie pytasz o te sterydy ? Doucz się.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Może inaczej zadam pytanie, w końcu to temat trening dla początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Jak powinien wyglądać trening, aby mieć szczupłą sylwetkę, ale bardzo wyrzeźbiony brzuch i klatkę piersiową? Trening siłowy wystarczy z odpowiednią dietą? Czy do tego jakiś interwałowy? Nie chodzi mi o bardzo umieśnione ciało, raczej o bardzo szczupłą sylwetkę, ale dobrze wyrzeźbiony, brzuch szczególnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Proszę o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Trening siłowy wystarczy z odpowiednią dietą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Dzięki za odpowiedź. Czy codziennie taki trening mozna wykobyeac ok 35-45 mibut? Czytalem, ze powiniene byc odpoczynek ale z drugiej strony ze miesnie brsuchs mozna codziennie. Sam juz nie wiem.

Jeszcze takir pytania: ile powinien trwac trening brzuchs? Czy 15-20 minut wystarczy plus tyle samo ramion?, czy do tych 45 min dziennie same absy?

Czy bialko serwarkowe typu whry protein natural moze pomoc w tym?

Dziekuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 17 latka

Następny temat

Pytanie o FBW

WHEY premium