SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Red redukcja :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
rzeczywiście , nie zauważyłam, ale nawe jak dodasz, te 2 jajka to i tak mało, jak napisała Obli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
Spoko, każdemu się zdarza. Do tego co prawda nie dopisywałam jeszcze witaminki które podałam w pierwszym poście. To przykładowy dzień, jednego wychodzi ciut poniżej, innego ciut powyżej 1500, bo jak wiadomo ciężko jest idealnie dopasować. Wcześniej jadłam szczerze dużo mniej, teraz w niektórych momentach jem, bo wiem, ze trzeba, ale nie czuje się głodna. Jeśli chodzi o moje cele to pozbyć się oponki z przedniej części brzucha i zmniejszyć uda. Co za tym idzie, spaść kilka kg. W tym momencie tracę średnio 1 kg na tydzień. Tempo wydaje się satysfakcjonujące. Czy rzeczywiście mudzę wciskać więcej w siebie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
*muszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
sposobem na unikniecie ochoty na slodkie i chudniecie i zmiane ciala jest inne jedzenie, wg wskazowek ktore znajdziesz w regulaminie dzialu (podwieszony temat: jak jedza ladies)

a czy musisz to robic? w sumie nie musisz, mozesz jesc jak jadlas-ale tez bedziesz miala nadal te same problemy, a jak zmienisz jedzenie to sie zacznie cialo zmieniac na lepsze, twoj wybor w sumie

zwroc uwage tylko ze jak w tej chwili jesz za malo na redukcje to to sie moze zatrzymac bo twoj metabolizm zwolni, chcesz tak? bo mozna zredukowac sie zdrowo na wyzszej kalorycznosci

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-06-04 09:13:35

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Jak zaczniesz powoli dodawać jedzenie,a do tego dojdą porządne ćwiczenia siłowe to zobaczysz, że niedługo będzie Ci mało jedzenia. Lepiej startować z większej kaloryczności, bo nie tylko rozbujasz metabolizm, ale jak nagle przestanie spadać to będziesz miała z czego ucinać. Inaczej zaczniesz ciąć do dawek głodowych. Zauważ, że większość dziewczyn, które tu trafiają ma podobny problem do Ciebie. I każda narzeka potem na głód, jedząc dwa razy tyle co na początku No i skoro masz ciągoty na słodkie to tym bardziej teraz coś nie gra w menu i warto nad tym popracować.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
Oj dawno nie zaglądałam tutaj :) Co prawda co jakiś czas aktualizowałam dzienniczek pomiarowy. Na dzień dzisiejszy wygląda jak w poniższej tabelce :) I dla porównania zdjęcie z maja 2012 i kwietnia 2013:)





Zmieniony przez - RedTea w dniu 2013-05-10 01:19:13




Zmieniony przez - RedTea w dniu 2013-05-10 01:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Gratulacje! super wymiary. No i cycki zostały... marzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawidłowa dieta źródłem sukcesu?

Następny temat

Środki na odchudzanie

WHEY premium