SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RedWeiler Pump

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Dajcie mi kilka probek Soul Rippera to wam powiem czy dziala Nigdy nie bralem przedtreningowek przez ciagly okres wiec moja opinia bedzie subiektywna :) Nie bronie Soul Rippera ze nie dziala jak twierdza inni ale musicie wziac pod uwage fakt ze wiekszosc brala suple z 1,3 wiec nie ma co sie dziwic ze na nich nie dzialaja suple bez 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Historia lubi sie powtarzac :) i na fotce widac ze bedzie to wieksza puszka moze cos ok 600 g a im wieksza puszka tym wiecej skladnikow bo jednak czyms ja musza wypelnic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
EasyDoor wracajac do twojej w wypowiedzi to powiem ze bralem troche przedtreningowek z 1,3 i bez np Craze pierwsza wersje. i powiem Ci ze Craze (pierwsza wersja bo druga to jest lipa straszna) dzialal na mnie megaa i przez cala puche nie zwiekszalem wogole dawek bo dzialalo jak nalezy :) i mozna powiedziec ze skoro inne firmy potrafia cos bardzo dobrego zrobic bez 1,3 to dlaczego Olimp nie moze ? :) byla Massacra, Soul Ripper i raczej nie sa to produkty ktore widza uznanie w oczach klienta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Easy, to weź tę próbkę przed najbliższym treningiem i napisz - czy działa.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
OK! Czekamy...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
chetnie bnym sprobowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Także czekamy i zapewne przetestujemy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SUPLE, TRENING

Następny temat

TURNIEJ WYCISKANIA SZTANGI LEŻĄC

WHEY premium