SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RedWeiler Pump

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Wystarczy czasem czytać między wierszami , w ostatnim PB właśnie piszę , że większość firm farmaceutycznych , wydaję 3 ( chyba więcej ) na reklamę niż badania

Ja uważam że Olimp także zbyt duże pieniądze wydaję na nazwiska , niż na towar i badania , pewnie jest to spowodowane wejściem na rynek europejski , wiadomo że reklama z " Kowalskim " za bardzo nie nie przyniesie skutku .

Jednak to dbanie o koronę drzew zapominając o podlewaniu i pielęgnowaniu pnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dj Fafa: stosowałeś w ogóle forsen, czy teoretyzujesz? ja stosowałem przez 2 miesiące i powiem - działa i to bardzo dobrze, więc synergizm działania pomimo mniejszych ilości poszczególnych składników nie jest w przypadku tego produktu zabiegiem maerketingowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
I rozumiem że wiesz, że jakby nie było tam 50 mg GABA to by nie działał tak dobrze? A może jakby dodać 5 mg witaminy C, to działałby jeszcze lepiej? Może wtedy synergizm byłby jeszcze lepszy jak myślisz?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy by działało czy nie, oceniam to co kupiłem i działa. I tyle mnie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
No widzisz a mnie interesują fakty naukowe i jestem ciekaw jak 50 mg GABA wpływa na sen i tylko o to chodzi. Chciałbym dowód na tą synergię. Skoro dodano coś w dawce nie działającej, to myślę, że jak Olimpowi nie chodzi o marketnig to ktoś wklei randomizowane z podwójną ślepą próbą badanie które pokaże że ta GABA faktycznie wpływa na sen.
Oczywiście GABA to przykład, bo każda nowość z Olimpa ma połowę składu w dawkach homeopatycznych.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
EasyDoor
Witam Jak mowilem wczoraj dzisiaj przed treningiem wzialem probke Massacry Jako ze jedna probka ma 27,5 g a na porcje wychodzi 55 g wiec wzialem jedna o smaku jablkowym i pomaranczowym na 50 min przed treningiem Nie bylo zadnych rewolucji zoladkowych
- pompa 5/5
- pobudzenie 5/5
- smak jablkowy 3/5 pomaranczowy 5/5
- rozpuszczalność jablkowy 3/5 pomaranczowy 5/5
- ogólne odczucia Probki jakie mialem juz byly zbrylone dlatego slaba ocena rozpuszczalnosci Jablko gorzej sie rozpuscilo - zostaly grudki Pomarancza bez zarzutu Nie mialem zadnych rewolucji zoladkowych Swietny trening plecow i bicepsow Zwiekszona sila i wytrzymalosc Pompa taka ze ledwo dokonczylem trening bicepsow Krotsze przerwy miedzy seriami niz zwykle Jak widac MASSACRA na mnie dziala Byla zaj****ta masakra na treningu :D Kiedys na pewno kupie cala puche :)

PS Szkoda ze nie ma probek Soul Rippera bo chetnie bym przetestowal :)



w sumie nie tego produktu tyczy watek, ale skoro sprawa zostala wywolana tutaj dziekuje za obiecana opinie po tescie MASSACRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hitman2
Dużo osób porównuje ten suplement do SR a składu jeszcze nikt nie podał. (...)

Poczekajcie na skład, przetestujcie produkt, a na końcu zacznijcie opisywać jego działanie...



trudno mi zrozumumiec taka logike ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
djfafa
(...) homeopatia nie działa.


ooo tutaj sie zgadzamy
dla przypomnienia prosze siegnac po definicje hemeopatii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Biniu
hitman2
Dużo osób porównuje ten suplement do SR a składu jeszcze nikt nie podał. (...)

Poczekajcie na skład, przetestujcie produkt, a na końcu zacznijcie opisywać jego działanie...



trudno mi zrozumumiec taka logike ...


pewnie dlatego ze miala by KVRWA REBELIA... i teraz szykuja sie na podobna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomasz1405
(...) wiadomo że reklama z " Kowalskim " za bardzo nie nie przyniesie skutku . (...)



ale na pytanie czy Olimp jest rowniez dla 'przecietnego Kowalskiego'

odpowiadam aby sledzic dzial Perfect Body Club w kazdym magazynie Perfect Body - same przyklady z zycia 'przecietnego Kowalskiego' wziete ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SUPLE, TRENING

Następny temat

TURNIEJ WYCISKANIA SZTANGI LEŻĄC

WHEY premium