SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recomp , redukcja ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
uwazasz ze zmniejszajac stopniowo kalorie nauczysz organizm zeby nie spalal bialek miesniowych lub spalal ich stosunkowo mniej?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
wydaje mi się że nie ma w tedy takiego szoku dla organizmu :) i organizm nie będzie tak szybko tracił glikogenu . Skoro jesteś kumaty w odrzywianiu to naprowadz mnie co i jak zrobić żeby było dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
a po co Ci ten glikogen jak chcesz sie redukowac?:)zreszta glikogen mozesz szybko uzupełnic, wskocz jak radził kolega wyzej na vlcd i ciagnij do zamierzonego efektu,jak Ci bedzie ciezko to zrob ładowanie weglami raz w tyg,wrzuc jakis antykatabolik jak chcesz, wedlug mnie takie schodzenie stopniowe to tylko strata czasu i ograniczanie tego co mozemy osiagnac w danym czasie, ale pewnie wiele osob ma ine zdanie, poczytaj np na getbig o szybki redukowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94751 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
ja bym ucinął po 200 kcal przy zastoju

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
przy takim bf to sie bedzie ciagneło w nieskonczonosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Czyli obcinać co tydzień po 200 kcal aż dojdę do ujemnego bilansu kalorycznego . I teraz pytanie czy zacząć obcinać z węgli a tłuszcze pozostawić na takim samym poziomie? Przepraszam ale jestem trochę zielony jeśli chodzi o redukcję , wczesniej robiłem wszystko na oko ;)

Zmieniony przez - mateusz-gr w dniu 2014-01-25 16:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94751 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
ja bym z węgli odejmował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
białko zostawić na tym samym poziomie co teraz czyli około 220g ? obcianać z węgli aż dojdę do ujemnego bilansu i jak nie będzie leciało to dalej obcinać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vip by phenom pharmacy

Następny temat

delta pharmaceutical

WHEY premium