SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ratunku mam już DOSYĆ!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
jeszcze jedno pytanie, do Seby i innych: czy nie zaszkodzi (bo pomoc to zobaczymy) kiedy bede robil ta sama liczbe powtorzen w seriach i stalym ciezarem? moga byc jakies tego konsekwencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
wyciskanie plaska sztanga 5/7/9/max regresja
wyciskanie skos hantle dół 12/10/10/8
przenoszenie 4s

robie taki plan, zdam Wam relacje czy cos ruszylo:D pozdrawiam i dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
moim zdaniem rowniez sproboj zastossowac plan na sile wzrosnie ci sila a co zatym idzie wyrobia ci sie miesnie i beda lepiej widoczne jak bedzie lipa to bedziesz musial wtedy pokombinowac z czyms innym ale przy twoim stazu i przytwoim rekordzie to wzyciu zadnych cykli masowych bym narazie nie walil tylko sama sile;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
1) Na których grupach czujesz pompę podczas treningu klatki, opisz w kolejności (klatka, przód barku, triceps)

2) Jak z dietą, ile masz białka i jak z uzupełnianiem węgli po treningu, skoro na treningu jest pompa, to efekt późniejszego flaczenia to moim zdaniem błędy w diecie. Jeśli nie uzupełnisz glikogenu to masz właśnie taki efekt - a po klatce najmocniej to widać. Jak z suplementacją ? Jak z regeneracją ? Ile snu ? To wszystko to niestety kluczowe elementy, pominięcie jednego z nich może dać opłakane skutki. Jak z uzupełnianiem wody podczas treningu ?

Trening na siłe będzie moim zdaniem bez sensu, z czego chcesz wydobyć tą siłę, jeśli nie masz masy mięśni piersiowych ? Z tricepsu albo barku ?

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-09-19 07:30:14

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jak jestes otluszczony
i masz tendencje do otlusczania w rejonach klatki
to mozesz odnosic wrazenie ze wyglada slabo
po redukcji bedzie dobra

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
"Trening na siłe będzie moim zdaniem bez sensu, z czego chcesz wydobyć tą siłę, jeśli nie masz masy mięśni piersiowych ? Z tricepsu albo barku ?"

To działa też w drugą stronę- jakim cudem ma zrobić duze mięśnie jak wyciska w seriach max 60 kg. Ja nie znam ANI JEDNEJ osoby, która ma duże mięśnie a małą siłę. Przy wadze 76 kg jak nie będziesz wyciskać co najmniej 100 kg, to o ładnej klacie możesz pomarzyć...

Jest wiele treningów, które rozwijają zarówno masę jak i siłę. Split też do nich należy, ale nie każdemu odpowiada ten trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
nicknuckle - mylisz pojęcia, to nie siła daje masę tylko masa siłe. Owszem, nie znam nikogo, kto byłby duży a słaby - ale za to jest wielu małych a silnych. To dowodzi, że rozwijanie siły nie musi pobudzać mięśni do wzrostu. Zresztą większość "siłaczy" stara się utrzymać wagę - przy zwiększaniu siły.

Wspomniane przez ciebie 60 kilo to zły przykład. Dla kogoś kto ma małą masę będzie to ciężar wystarczająco duży by pobudzić klatkę do wzrostu. Ostatecznie każdy kto zaczyna przygodę z siłownią zaczyna od malutkich ciężarów - a jednak powoli rośnie. Ja jestem w stanie zrobić serię na 160 kilo - a nie można powiedzieć, że jak się chce mieć klatkę dokładnie taką jak moja - to trzeba najpierw mieć siłę by podnieść te 160 kilo. Znam znacznie mniejszych, którzy podnoszą po 220.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
ja myśle, że chłopak powinien skorzystać z treningu Krzycha (regresja) i znacznie zwiększyć ilość powtórzeń :]
ćwiczenia :
- ławka skośna w górę hantelki
- ławka pozioma hantelki z supinacją
- rozpiętki
przy hantlach masz większy zakres ruchu to powinno bardziej pobudzić klatkę aha i przywal se nitrobolon-II albo vaulta to napewno będzie lepiej

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
mam wrazenie ze najbardziej naturalnym ruchem do rozwoju klaty sa rozpietki
zreszta sam od pewnego czasu raczej olewam wyciskania
rozpietki is the way of the walk !

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
FU racja - rozpetki na malutkich cieżarach i w seriach powyżej 15 powt to jest to. Mały ciężar pozwala zachować nienaganną technike i "dopiąć" klate na górze Pompa masakra

Tylko jest jeden problem: bez wyciskań klata nie urośnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny ..jezeli macie jakies ale ...napiszcie a napewno poslucham ..dzieki

Następny temat

Kaptury - z czym lepiej robic?

WHEY premium