SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking najlepszych "staków" przed treningowych! Dyskusja

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ok!
Zakładam zgodnie z sugestiami tu chyba 5 to ciężko będzie wybrać z tak szerokiej listy;)!
No to zaraz w dziale będzie!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
1.Stary NoxPump
2.Mesomorph

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Marcin, moze warto dodac ankiete do tego tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Chciałem, żeby była to w miarę luźna dyskusja ale jeśli uważacie, że sie przyda i pomoże to można dodać.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
1. DY nox / Meso - zdecydowanie najlepsze pod kazdym względem ( oprocz smaku ale to 3 rzedna sprawa)



długo nic.........................................



2. No-xplode nt - zaskoczył mnie mega pozytywnie / crack - po nim jakies dziwne jazdy i stany lękowe nie wiem co to sie działo ale pobudzenie extra

2A. Knockout / Clout / Horse power / Xpand nowy / No-shotgun extra pompa i bez mocnego *******...cia

3.NitroE trec'a / bsn shot igniter / hot blood / amped / shock therapy / xpand zwykły / massacra / green magnitude ---- odczucia mieszane jak po kawie przed trenigiem wiecej nie zakupie

w planach do testu Nitrocrea v2 xxl
w 1 porcji (1 miarka - 6 gram)
Alfa Ketoglutaran Argininy (AAKG) 3000mg
Jabłczan Estru Etylowego Kreatyny (CEEM) 2000mg
Jabłczan Kreatyny (TCM) 1000mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
ronny17 miałeś kiedyś detonatora-plutonium z peaka ?
Weź i już nie będziesz pisał długo długo nic naprawdę potęga
Prowadzę sklep z suplami i nasłucham sie wielu opinii i na dzień dzisiejszy jest to wynalazek od jakiegoś czasu najbardziej chwalony przez moich klientów. Aż musiałem sam spróbować a juz prawie wszytko testowałem i za wiele sobie nie obiecywałem po tym ale byłem zaskoczony naprawdę moc



Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2010-10-08 12:29:40

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Detonatora nie miałem i ogolnie nie biore produktów z firmy hi-tec/peak bo dla mnie jak ktos raz dyma klientów (białko) to traci zaufanie.
Wracając do temat zawsze jak jest taka mozliwosc kupuje próbki , dla mnie taki produkt przedtreningowy ma zadziałac od pierwszej porcji , maxymalnie 2, inaczej szkoda kupować . Dlatego lepiej sobie zakupic 5 innych produktów po 2 saszetki , przetestować i wtedy miec wyrobioną opinie i wydać kase na całą puche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nox pump DY czy nox pump extreme po dwoch saszetkach ukrwienie pompa na treningu ,przed treningiem dzialanie niezauwazalne podobalo mi sie tego typu pobudzenie.
Meso-chyba najwieksze pobudzenie przed treningiem i w trakcie najmocniejszy z tych co bralem ale dla mnie nie najlepszy bo po czasie bralem po 3 miarki(praktycznie wszystkie te przedtreningowki po pewnym czasie bralem po 3 miarki oprocz wyzej tych saszetek )ale po treningu bylo juz nie fajnie albo spalem albo lezalem jak flak kilkadziesiat minut.
Jack 3 d - klepac na poczatku klepie ale pozniej to juz szybko towar znika z puszeczki ,jak patrzec w kryteriach cena-jakosc to wypada srednio.
Teraz troche z tych orginalniejszych dopisze ktore moim zdaniem zasluguja na uwage.All star i hot blood z siteca all star fajnie dziala przy trzech miarkach ale mankament to cena chociaz moze nie jest drogi za puszke ok 30 euro to jest tam tak prawidlowo 16 miarek jezeli taki jak ja bierze po 3 to ma na 5 treningow.Sitec cena-jakosc wychodzi najlepiej jak dla mnie.Trzy miarki i pompa jak na koksie i do tego za te ok 30 euro masz ponad 20 kosmicznych dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
3 miarki meso mnie to by po takim cpaniu w drewnianym opakowaniu wynosili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam by wynosili,dobijesz kiedys do 80-ciu kilo dasz rade zobaczysz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do instruktorów z Wa-wy i okolic. Do pozostałych też:)!

Następny temat

Probki MD

WHEY premium