SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROY JONES JR NA UFC 131!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Jak dowiedziała się redakcja ****************, jeden z największych pięściarzy w historii - wspaniały Roy Jones Jr (54-7, 40 KO) niemal na pewno wystąpi w nowej dla siebie roli i zadebiutuje w formule MMA podczas gali UFC 131. Pierwsze informacje mówią o tym, że do tego historycznego wydarzenia dojdzie 11 czerwca w kanadyjskim Vancouver.

Podczas tego wieczoru spodziewany jest również występ naszego Krzysztofa Soszyńskiego (25-11-1), Kenny Floriana (14-5) oraz niedawnego pretendenta do tronu UFC wagi ciężkiej, mocno bijącego Shane'a Carwina (12-1).

Przypomnijmy, że całkiem niedawno, bo 28 sierpnia ubiegłego roku podczas UFC 118, jako zawodnik formuły MMA zadebiutował inny legendarny bokser, James Toney, ale szybko został "spacyfikowany"przez Randy'ego Couture'a.

O to jakiego newsa przeczytałem właśnie, mam nadzieje że to żart, co wy na to? chyba Roy nie jest aż tak łasy na pieniadze a może chce się ośmieszyć jak Toney

http://********************/content/2011/01/18/213756/index.jsp 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja mam nadzieję, że to żart. Robi to dla kasy i ktoś go poskłada jak Toneya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
jeśli info jest prawdziwe to smutno mi:( szkoda...mam nadzieję,że to nieprawda

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
to bedzie szybka walka jesli do niej dojdzie:) ale dana mowil ze wiecej bokserow nie bedzie w ufc wiec mi sie nie wydaje zeby doszlo do jakies walki z jego udzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Na stronce z której to wziąłeś źródła ni ma, "Informacja własna".

Nigdzie o tym nic nie mogę znaleść, więc to chyba informacja, "bardzo" własna.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
**************** i Bokser org.

TezAndrzej chciałbym żeby to był mój wymysł, mam nadzieje że to tylko jakaś kaczka dziennikarska, bo rozmienianie się na drobne zawodników pokroju Roya Jones Jr to jakies tragiczne nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli to prawda to na pewno go popieram.
Co, to już nie można stawiać sobie wyzwań walcząc w bardziej urealnionej formule? Nie chodzi mu o sprawdzenie siebie i tego co warty jest boks na wysokim poziomie? Rzygam na posty typu "rozmienia się na drobne" albo "potrzebuje kasy", itp

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
nie chcę oglądać Roya odklepującego, tak jak przykro było mi patrzeć na Nastulę jak przegrywał- chociaż moim zdaniem miał większe szanse w tej formule od Jonesa Jr.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja yebie, następny mistrz rozmienia się na drobne. Jakby mało było Toneya, Hollego i kilku innych to teraz jeszcze Roy... Smutna sprawa...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Zobaczymy co z tego niusa będzie.

Swoją drogą w której wadze by walczył? W 170?

Nie widzę tam bodaj nikogo, kto by go nie mógł ściągnąć na glebę i wykończyć szybciutko...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwon-do treningi

Następny temat

NIE TRENUJĘ W KLUBIE, BIJĘ W DOMU W WOREK

Wiecej