SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROLKI

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a ja mam bardzo przykra wiadomosc (przynajmniej dla mnie...) :
moje rolki sa juz zamałe na tyle ze gdybym skoczył nawet z małych schodow by mnie strasznie palce bolały - czyli bez sensu, nowe rolki bym miał przy średniej 4.5 po czym ja na wiecej niz 4.0(zawsze taką mam) szczerze nie licze mimo ze sie przykładam... czyli wygląda na to ze moja przygoda z rolkami sie zakończyła... a kasy nie mam skad wziąśc zeby sobie samemu kupic ehh... ciezka sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Smutne... ja mam za to 2 rozmiary za duże. Skąd wiesz że sie skończyła, można kupić dobre używane rolki dość tanio :) Albo czekaj i konsekwentnie zbieraj kase złotówka po złotówce, w końcu sie uda... :)

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hehe na emeryture sie dozbieram nieno ja nie dostaje regularnego kieszonkowego tylko tam mi daja na picie albo cos, i widzisz kłopot a pozatym przeciez trza czasem sie czegos % napic lub cos spalic takze floty sie wyzbywam :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7751
ej czy to tylko mi sie nie wyswietlaja zdjecia nad nikami i zdjecia wogole ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
HaHa
Tez mnie role wkręciły, jeżdże, ale prawie adnych tricków nie łapię, bo nikt doswiadczony nigdy mi ich nie tłumaczył ani nie pokazywał. Wzoruje sie na zdjęciach i filmach z internetu. Może gdybym znalazł wzór...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281


A wie ktos z was jak od jazdy nauczyc sie tricków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Wiesz, mnie też nikt nie uczył... do wszystkiego doszedłem sam, nawet bez filmów w większości przypadków... Efekty masz w linku w mojej sygnaturze (jeden z tych 2óch)

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Tez znam juz kilka slajdów ale tylko na niskich murkach i rurkach. Nie wiem tylko jak uczyc sie tych trudniejszych tricków, skoro nie mam z kim cwiczyc. Potrzebuję osoby która zna większosc tricków i pomogłaby mi się ich nauczyc.
Ale na razie będę cwiczył to co umie i po trochu startował z nowosciami. Mam tak robic, czy od razu przejsc do trudniejszych rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Byłem na twoim"agressive inline 2003 nasze fotki" i widziałem kilka niezłych tricków. Ty masz przynajmniej dosyc dobre warunki do jazdy, a ja nie mogę sie pochwalic dobrą miejscówką.
Mozesz mi polecic jakies fajne strony o rolkach, zeby były tam filmiki? Mogą byc tez zdjęcia ale zebym dowiedział sie czegos o wykonywaniu tricków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
buahahahaah w warszawie mieszkasz i nie masz miejcowek.. ???!!!!???? co ty gadasz człowieku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typy rowerów

Następny temat

<-Drugi mod w dziale->

WHEY premium