SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA od teraz :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 80-82
Wzrost : 179
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 78
Obwód uda : 56
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : do czerwca wolne
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : od połowy kwietnia koszykówka, siłownia 5x tyg, aero
Odżywianie : ostatni miesiąc jadłem wszystko co wpadło mi w ręce i moja sylwetka jest do bani, czas na poprawę
Cel : ostra redukcja na IF (już stosowałem) tylko chcę wprowadzić pewną modyfikację która opiszę poniżej
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : -
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Omega 3, lkarnityna, venom, viper, scorch, vitaminy, zma , yoha
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana / IF

Mam zamiar postawić na 2h aero w ciągu 6 dni (nd-sb), muszę wrócić do trenowania wyskoku więc po 17 będę miał od pon-pt trening nóg więc nie wiem czy łączyć z siłowym (czyt. przysiady, wyjścia, wstępowania)
Co do diety IF mam zamiar w soboty robić ładowania WW złożonymi ponieważ jestem endo i nie chcę aby insulina szybko podskoczyła a na dniach nd-pt trzymać michę na białku i tłuszczach (50g ww max). Do kręcenia aero mam rower stacjonarny z pulsometrem na którym wyciągam 125-130 więc powinno palić fat. Po miesiącu lub dwóch jak zobaczę efekty zarzucę jakiś spalacz. Co o tym myślicie? Dietę sobie rozpiszę to nie jest moja pierwsza redukcja :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w akademiku :/

Następny temat

Czy mam szanse ???

WHEY premium