SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA Z GŁOWĄ - ROZŁOŻONA W CZASIE.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10674

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

MĘŻCZYZNA

Waga

93

Wzrost

190

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca 8 - 10h dziennie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3-4 x tyg

Stosowana lub planowana suplementacja

WPC - Bcaa - Jabłczan kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
upss chyba coś poszło nie tak ;)
teraz musi być okej :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
Piątkowy wypad z kumplami i "małe" odstępstwo od diety jakieś 600g pieczonego mięcha bez kości i skóry, dla porównania w oddali 1L kufel piwa. Całość warzyła jakieś 1,2kg ;).
Ja niemogłem się powstrzymać.

Pozdro dla wytrwałych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w sumie to żadne wyzwanie. xD
Dziś na fanpage na FB wklejałem fajny obrazek opisujący świetnie takie sytuacje - jeden zły posiłek nie uczyni Cię grubym, tak samo jeden dobry szczupłym.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-02-24 23:26:23

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
no bez tej smacznej (ale tłustej jak cholera) skóry dałem rade, ale w innym wypadku bym poległ ;).
Jak ktoś z Warszawy lub przejazdem polecam u Szwejka :) dobry browar i genialne jedzonko!

Tak tak, byłem widziałem. Dlatego ośmieliłem się wrzucić ta fote ;). Idealnie pasuje do tego obrazka.



Zmieniony przez - koxiq87 w dniu 2013-02-24 23:33:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja w Trójmieście mam swojego faworyta - bar mleczny Kmar i podwójny gulasz wieprzowy z pojedynczą kaszą, za 21 zł jedzenia dobry kilogram, smak jak u babci.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
brzmi nieźle, jakość/cenna. Dzięki podobnym barom przeżyłem chyba rok na takim jedzeniu. Dobry bar mleczy w pobliżu to podstawa :)

dziś miałem okazje zjeść stek z rekina (żarłacza błękitnego) takie urozmaicenie :D .Widziałem Koniu gdzieś przypadkiem że Ty też KIEDYŚ to wcinałeś , bądź coś podobnego.

Jak wrażenia ? I w jaki sposób to przyrządzałeś ?

Ja go upiekłem w piekarniku z cytryna i przyprawami smak dość ciekawy ale dość intensywnie pachnie oceanem :). Może ja coś źle zrobiłem ;p

Zmieniony przez - koxiq87 w dniu 2013-02-25 15:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
podobnie robiłem, jeszcze z masłem orzechowym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
Ale to samo miałeś z zapachem ? wiadomo stek był mrożony.
Hmm ryba z masłem orzechowym tego jeszcze nie próbowałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie pamiętam, dawno to było.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
ok, ja znajdę jakiś sposób na ten zapach kutra rybackiego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzeba pomoc przy diecie

Następny temat

Dieta do oceny - slow carb

WHEY premium