SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAZAK - METHANEX, wersja 2010

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Zgadza sie meta razak jest dziwna ,jadę trzeci dień na jelfie i zero bólu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 979
objawiają się silnym bólem brzucha wieczorem ,wymiotami z krwią
przepisał mi jakiś lek nie potrafie tego przeczytać, zryte te pismo mają, jeszcze nie wykupiłem...mam unikać kawy, herbaty zwykłej,słodyczy co dopiero mówiąc o czekoladzie..ahhh ;-/ żadnych przypraw osobno do zupy, magi...wiadomo, mam przyjmować lekko strawne posiłki tylko 3 góra 4 razy dziennie...a meta? hmmm szkoda gadać...
jak jutro wykupie to podam nazwe ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
skoro masz wrzody i wymiotujesz krwia na twoim miejscu orali wogole bym nie ruszal
to samo bys mial po jelfie zapewne
co do tej mety jest jak najbardziej ok

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 979
a wiem że meta jest jak najbardziej ok...
polecam ją ;d choć już pewnie nie dokończe cyklu to 5 kg mam na przód ;)
jestem zadowolony ;d ale też w****..ony ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Meta dobra bo kopie ale co tam jeszcze jest to nikt nie wie , wiem że po jelfie jest ok bo w trakcie cyklu przeszedłem na jelfę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
meta dobra, ale na pewno szkodzi bardziej niż np. jelfa... takie jest moje zdanie na temat tej mety - może i kopie dobrze, ale jeszcze bardziej niż inne mietki ryje zdrowie

ile ma trwać Twoje leczenie defucik? i z przykrością muszę stwierdzić że przez to jak teraz będziesz musial się odzywiać to te 5 kg mozesz stracić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
jak to sie mowi latwo przyszlo latwo poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Z tym metylem to trochę nie wiecie co piszecie. Mieszanie było by bezsensowne. Po co się w to bawić. Cena tego i tego jest podobna i nie będzie tu oszczędności. Ale faktem jest, że w wielu ala metkach pojawia się już od dawna metyl - myślę, że to nieumyślnie. Bo kupują nie wiadomo jakie prochy nie wiadomo skąd.
Sam trefiłem 3 lata temu na 3 ala metki a środku metyl.
Sprawa rozpoznania.
To może tak naprawdę zrobić szamak, który jadł prawdziwą metkę z apteki zakupioną osobiście lub w jego obecności. Lub osoba, która umyślnie jadła metyl i zna jego działanie.
Jadłem metyl umyślnie około 18 lat temu 25 mg ed i wiem jak działa, bo była na niego wtedy moda. I nie rośnie się na nim tak jak na mecie, pomimo to iż źródła podają inaczej. Środek ten daje siłę, która idzie szybciej niż na mecie. Obwody raczej stoją w miejscu. Ciśnienie po prostu rozwala głowę, wieczorami jest jeden wielki gwizdek w uszach. I krosty, które atakują nawet tych, którzy wcześniej ich nie mieli. Libido na duży plus. Wielu z zażywających metyl nie mogło dokończyć cykli trwających 5 tygodni z powodów gastrycznych ( zgaga, duszności od mostka - wrzody, a nawet rzyganie krwią z żółcią)Jeśli te porzypadłości się wam pokrywają to dopiero możecie zacząć domniemać, że jest coś nie tak. Wtedy zjadasz sobie tabletkę po śniadanku ubierasz się i idziesz do labs zrobić badania na testosteron we krwi. Za daw dni masz jasność sprawy. Na metylu idzie osiągnąć do 1500 jednostek gdzie norma jest 800. Natomiast po mecie będziecie mieć testosteron obniżony o około 40%
Więc nie gdybajcie, tylko działajcie.


Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-07-28 23:29:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 979
Jendrek74 cytat :
Wielu z zażywających metyl nie mogło dokończyć cykli trwających 5 tygodni z powodów gastrycznych ( zgaga, duszności od mostka - wrzody, a nawet rzyganie krwią z żółcią)
Przeczytaj sobie pare postów wcześniej jakie ludzie mają objawy a dojdziesz do wniosku dlaczego w tym temacie pojawiła sie nazwa Metyl ...
Wiem że moge stracić wage....następną wizyte mam 15 sierpnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
defucik.. powodzenia..
moglbys sie zglosic na moje gadu ? bo tez mam pare takich pytan ;)
byloby naprawde GIT jakbys do mnie zagadal ;)
gg : 4682310

Ciezka sprawa z tym razakiem duzo moich znajomych rowniez sie skarzy na to serce.. a to nie jest niestety dobry znak, meta dziala owszem, no ale jak serce kwiczy..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podrubki Phoenixa

Następny temat

CYPIONATE PHENIX DO OCENY

WHEY premium