SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAZAK - METHANEX, wersja 2010

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten temat jest raczej o wyrażaniu swoich opini na temat tego owego specyfiku a nie za wszelka cene dowieśc jakie to g****, jedni chwala bo sprzedają, inni bo ich porobiła odpowiednio jedni sie posrali moze i na niej ale nie kłućta sie kto ma z was racje, a co do skutków ubocznych to weżcie ulotke z polskiej mety i sobie przeczytajcie, to samo moze byc i po tej, a ktoś pisząc ze przeszedł z razaka na inna bo bał sie o "śmierć" to daruj sobie juz nażalanie na tą mete, już wiemy że według ciebie sie nie sprawdziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Temat jak każdy inny, dużo głosów na tak i dużo na nie
Lecz wszystko to mało wiarygodne za sprawą braku dowodów.

Chłopaki, macie ten specyfik i jesteście z niego zadowoleni ?
Wkleić fotkę otwartego opakowania, i napisać jestem na cyklu w takim dniu, tygodniu i jestem zadowolony.

Nie jesteś zadowolony ?
Wklej fotkę swojej mety oczywiście otwartej pokaż wszystkim, że masz. I napisz, jestem na cyklu w tym dniu w tym tygodniu i nie jestem zadowolony bo ..............

Inaczej świat się z Was śmieje i nadal nic z tego nie wynika.



Osobiście nie wiem czy to dobry środek, bo go nie stosowałem a o opiniach innych nie będę pisał, bo moi znajomi potrafią pisać czytać i w ogóle są rozgarnięci. Sami napiszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jeszcze nie jem a już jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1981


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
ja tez niebawem będę jadł to ścierwo obecnie na phoenixie jestem i ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
No to teraz inna bajera.

Bynajmniej widać, że ma i wie co mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopy jedzcie i piszcie czy działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
30 mg ed 1-5 solo... nic nadzwyczajnego pierwszy blistr pokopał po 2 tyg już czułem się jak na offie.. nie wiem może za mało kcal na mój organizm albo mam pasożyta.. bo jem tyle co 100 kg facet. w sumie odrobiłem 10 kg siły na klate ,która mi spadła misiąc wcześniej. Waga +1 kg bieceps +0,5cm. Może 50mg ed dało by rade bo nie wierze ,że jest tam 10 mg. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 567
najczęsciej wybierana metka wśród profesjonalistów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sultani a z kąd takie wieści tu niesiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podrubki Phoenixa

Następny temat

CYPIONATE PHENIX DO OCENY

WHEY premium