SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAZAK - METHANEX, wersja 2010

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ta twój kot kupowałby razaka, i co drugi dentysta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
Kumpel szama to juz 2 tydzien i poszlo 5 kg przy 20 mg i chvjowej diecie takze mietek jest na bank ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
moja babcia tez wcina 40mg i nastukała maryście z pod 4 siła nie smaowicie jej skoczyła

wypowiadać sie kto jadł a nie kolega kolegi bo to zadna relacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 567
bo jestem ze środowiska

metka polska i metka razak na salonach teraz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
wczesniejsza wersja byla w saszetce tabsy luzem

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
hugo1991 sam mu ja kupowałem i chodze z nim na silke wiec wiem o kolesiu wiecej niz on sam wiec jak mowie ze meta na pewno dziala to trzym buzie i bierz informacje do widomosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mialem i szamalem razaka przez ponad 2 tyg pierwszego jaki w ogole wyszedl seria 001 zachwalana ponad mete z apteki nie bylem zadowolony i zamienlem na serduszka body research tak Danabol. Szybko poczulem roznice, nawet przy chodzeniu miesien antagonistyczny do lydki zaczal bolec. Do mnie zadne pudeleczka i hologramy nie przemowia. Sa pewniejsze srodki. Ogolnie od underow zdala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podrubki Phoenixa

Następny temat

CYPIONATE PHENIX DO OCENY

WHEY premium