SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawiczki OLIMPa - SZAJS, TANDETA !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
jak chcesz usztywnić nadgarstek to bardziej sie nadadzą usztywniacze do nadgarstka oddzielne bo te w rękawiczkach to słabo usztywniają

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
dzieki juz se spatrzyłem takowe.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 716
Najlepsze są bandaże i owijki jeżeli chodzi o usztywnianie/trzymanie nadgarstków. Te wszystkie rękawiczki są imo tylko po to, żeby sobie przypadkiem rączek nie przetrzeć

Miałem naderwany nadgarstek ostatnio, tylko mocne zawiązanie nadgarstka bandażem, tak bym mógł trzymać ciężary biernie (na samych palcach), pozwoliło mi kontynuować treningi (za wyjątkiem pleców i bica niestety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
the luxed dobrze wiedzieć, łap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
mam je juz troche i sa gites

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
dzięki za info, właśnie dziś byłem w sklepie i widziałem te rękawiczki i już miałem je jutro kupować
Kumpel je dzisiaj kupił zobaczymy jak u niego z nimi będzie.

A co sądzicie o tych rękawiczkach Allright http://wojosport.pl/pl,product,218450,rekawice,na,silownie,allright,skora,usztywniane.html?partner=1988&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-03&utm_content=218450#nclid=45646cc459e389489706ce095842e5ba ?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja kupilem sobie Harbingera za 100zl i nie narzekam. Lepiej zainwestowac jakis dobry pieniadz niz kupywac gowno.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
Mam rękawiczki olimp od 5 miesięcy i wszystko z nimi w porzadku. Nie wiem dlaczego robisz taką anty-reklamę, Oddaj rękawiczki na gwarancje i tyle (przecież we wszystkich produktach może zdarzyć się wada fabryczna).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
A ja kupiłem sobie w sportowym jakiejś nieznanej firmy i mam je juz z 1,5 roku :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Z Olimpa mam z usztywniaczem, kupione za 20 pare zl.
Ponad rok juz bedzie, a trzymaja sie bardzo dobrze.
Uzywane 4x w tyg. przez ten czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

profesjonalna siłownia

Następny temat

Silownia nad morzem?

WHEY premium