SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różnice makroskładników w zależności od celu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
witam mam takie pytanie czy jest roznica w skladnikach makro na masie czy redukcji?
chodzi mi np na masie czy nalezy spozywac ok 50%w,30t,20b czy podczas redukcji jest tak samo? czy proporcje sie zmieniaja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jeżeli by nie było różnicy, to ciągle miałbyś tyle samo kcal. Oczywiście można tak robić, np zwiększając znacznie aktywność, ale to raczej rzadkość. Zmniejszasz kcal i obserwujesz organizm. W zależności od efektów korygujesz ich ilość.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
?? jak jezeli zmniejsze kalorie to i makrosy sie zmniejsza wiec napewno nie bedzie tyle samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
redukcje rowniez mozna robic na węglowodanach, a nawet na high carb, tyle że zalezy to od indywidualnych predyspozycji, wrazliwosci na insuline, %BF, aktywnosci. kcal na redukcji w okolicach zera lub ponizej, a rozklad BTW mozesz dopasować pod siebie. dobrym rozwiązaniem jest tez carb cycling

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W
ja robię redukcje na HC
ale można też zastosować LC, CKD np.
Najważniejszy jest ujemny bilans kaloryczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Nowy cykl, rzezba z redukcja

WHEY premium