SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl, rzezba z redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

M

Waga

82

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Budowa ciała typu Mezomorfik, dokonywałem pomiarów w czerwcu: Masa tkanki tłuszczowej 8,6%, Masa mięśni: 70,9kg, Tł. Wisc:1, Kości 3,7kg.

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca na dwie zmiany, od 7 do 15 - trening wtedy o 17, od 15 do 23 - trening wtedy o 9:30. Przerwy w pracy o 11 lub o 19

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż 3lata, trening na siłowni Pure czyli duza dostepnosc sprzetu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie staram sie bilansowac jedzenie ale nie stosowalem zadnej diety. Zakupiłem wage kuchenna i chce się do tego bardziej przyłożyć

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy:)

Stosowana lub planowana suplementacja

Olimp Bcaa Xplode, Olip vita-min multiple sport, Olimp chela-mag i chela-cynk, Hi tec Whey C-6, Olimp Gold Omega 3, Universal Creatine, STACKER 2 Rush ACCELERATED, Universal Gain Fast
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Witam

Moje pierwsze pytanie kieruje się jak ustawić dobrze zapotrzebowanie kaloryczne, moj cel to rzezba i mała redukcja.
Obliczałem i wyszło mi:

dzienna podaż energii kcal: 2985kcal
białko: 112 (15%)
wegle: 448 (60%)
tłuszcz: 83 (25%)

Jak to się ma do redukcji i rzezby, jak zmienić te proporcje aby miały się odpowiednio do mojego założonego celu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Kolejny dzień do oceny, tym razem przygotowanie posiłków gdy pierwsza zmiana czyli praca od 7 do 15, trening od 16:00 do 17:30




Zmieniony przez - thieves w dniu 2014-08-14 14:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
z zabotrzebowania zerowego ucinasz z 200, 300 kcal na początek i lecisz na deficycie. jak waga stanie w miejscu ucinasz dalej lub dodajesz sesje cardio.

rozkład makro np. 25% białko, 25% tłuszcze, 50% węgle LUB 30% białko, 30% tłuszcze, 40% węgle.

PS. lustro prawdę Ci powie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
No właśnie chodzi mi o makro jak najlepiej procentowo to sobie obliczyć na redukcji bo z tej podstawy to 15% białka to na pewno za mało dlatego chciałem się doradzić jak wy ustawiacie proporcje na redukcji/rzeźbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Czy proporcje makro takie: bialko 2g na 1kg masy ciala, tluszcze 0,8g na 1kg masy ciala i reszta węgle będą odpowiednie do redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
może tak być, może również podbić tłuszcze do 1.2 , 1.3g/kgmc kosztem węgli. opcji jest kilka. jednak zacznij od swojej propozycji i obserwuj czy idzie w dol

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Opracowałem dziś jeden dzień diety na redukcji. Co można w niej poprawić, jak ja oceniacie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
brak warzyw.
brak o-3(tłuszczy ogólnie też mało)
za dużo nabiału.
za dużo prochu.
lipa,Panie kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jak kolega wyżej, dietą bym tego nie nazwał. próbuj raz jeszcze. za dużo prochu, wywal to c6 zastąp kurczakiem, indykiem, wołem, wieprzem, rybą !!! tłuszczu mało, orzechy, migdały, oliwa i inne. banan + jogurt to NIE JEST posiłek, tak samo kolacja bardzo marna. oj wszystko do poprawy łącznie ze śniadaniem.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Dzięki za wskazówki.

A więc zrobię poprawki co do tego. Takie wskazówki od was to co do mojego śniadania które jest 1,5h przed treningiem nie chciałem przesadzić żeby było aż tak syte więc jeśli dorzucę do owsianki rodzynki może być czy cos jeszcze brakuje?
Po treningu od razu koktajl z bananów z jogurtem naturalnym wymieszany blenderem może być?
Po powrocie do domu od razu odżywka bialkowa czyli pół godz. po treningu może być?
Do obiadu dorzucę jakieś warzywa.
Do białka c6 zamiast mleka będę mieszkał z woda.
W pracy zamiast twarogu zjem pierś z makaronem i warzywami.
Będę brał dziennie 1-2 tab Olimp Gold Omega 3
Cos jeszcze trzeba będzie zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Witam

Poprawiłem, nie wiem czy idę w dobrym kierunku dlatego dalej do oceny i jak cos to poprawki.
Trening po śniadaniu od godziny 10:30 do 12:00
Praca od 15 do 23
Suplementy podstawowe:
- Olimp Gold Omega 3
- Olimp vita-min multiple sport
- Olimp chela-mag + chela-cynk
- Olimp Bcaa Xplode
- Hi tec Whey C-6





Zmieniony przez - thieves w dniu 2014-08-13 13:12:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnice makroskładników w zależności od celu

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 90kg

WHEY premium