SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

QuaTro obecnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Peponet oczywiscie ze chcialbym troche masy jeszcze, a wrecz jej potrzebuje, ale jestem typem goscia ktoremu kazdy kilogram przychodzi niewyobrazalnie ciezko.

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 837 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9300
siemanko Krylas !:) No widze, ze sie tam z many nie ociagacie... jest niezle, ale cwiczcie dalej. Pozdr.

Nie strać swojej werwy dopóki nie nadejdzie czas aby ją stracić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
z powodu błędów w treningu, diecie?

polecam hst na sucha mase miesniową, zaczniesz rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096


Qu@Tro czerstwy chłopcze, coś mówiłeś o mnie i o naszych dzienno-nocnych wyjazdach? Żeby nie było, żę chłop kłamie...

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Bledy w treningu to raczej wykluczam... Pewnie to wina diety, staram sie ja trzymac ale nie jest to tak latwo. Nie zawsze mam czas zjesc o ustalonej porze. Jesli jest ktos na forum kto podpowiedzialby mi dokladnie co mam robic zeby troszke masa skoczyla to prosze o kontakt.

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096


A tutaj my tej samej nocy w samochodzie...
Co do fotek, ja powiem tak : Qu@Tro lepiej wygląda na żywo niż na fotkach, a bez porównania lepiej na żywo wygląda jego biceps!

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3088
a co to jest hst jesli mozna wiedziec? bo tak samo mi masa idzie ciezko jak quatro:)

Shut The f*** Up And Train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
heheheh ta fotka jest o 3 w nocy robiona ;) Specjalnie stanelismy bo za auta nie chcial wyjsc. Cyfrowka fotografowala to co na szybie a nie na zewnatrz

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jaki masz staz? jak ja bym mial takie zastoje o jakich mowisz to bym dal do oceny moj plan treningowy i reszte do zweryfikowania komus bo skoro ci nie idze spelnianie celow treningowych to cos MUSI byc nie tak. moze regeneracja? moze sie przetrenowujesz za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Jaaa Eyden co ty wklejasz :> Zrypani po 4 nieprzespanych nocach a ty zapodajesz takie foty ;D

Bez masy nie ma klasy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocencie

Następny temat

FOTKA DO OCENY

WHEY premium