SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

QNT Muscle Volumizer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
"Muscle Volumizer to wyjątkowy, nowy super suplement, w którym zastosowano stworzoną i opatentowaną przez QNT mieszankę najwyższej jakości białek. Połączyliśmy je z energetycznym aktywatorem - węglowodanami zawierającymi Waxy Maize. Stosując przed i podczas treningu wypełniasz komórki mięśniowe łatwoprzyswajalnymi aminokwasami i glikogenem. Muscle Volumizer jest stackiem substancji budujących mięśnie, ale przede wszystkim takich, które zwiększają ich objętość i ukrwienie. Muscle Volumizer buduje beztłuszczową masę mięśniową i zwiększa poziom siły. Składniki użyte w Muscle Volumizer zapobiegają zmęczeniu i podtrzymują wysoki poziom energii potrzebnej do ciężkiego treningu z większymi ciężarami i większą ilością powtórzeń.Muscle Volumizer poprawia ogólną kondycję organizmu."

Czy ktos z was bral ww. odzywke? Jesli tak poprosze o opinie jak dziala. Jesli nie to dzisiaj kupilem i opisze dzialanie specyfiku ktory na pierwszy rzut oka wydaje sie inowacyjny

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343




nie taka nowosc
produkt do zastosowania po treningowego z 50g na porcje bedzie gites

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Imo całkiem fajny, ale znając qnt-a chcą jak żyd za babke.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wyszukajka nie znalazla nic o tym produkcie dlatego zalozylem temat ;p z tego co piszecie pic tylko po treningu? Darowac sobie w trakcie? Bo szczerze mowiac kupujac powiedziano aby pic przed i w trakcie treningu- te w trakcie troche dziwne mi sie wydaje ;)

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
mozesz pic przed i po treningu
obecnie nie lubie i nie jestm za tym by pic cos na treningu tego typu, ale to moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac, ja na treningu pije wode czasami izotonik lub z bcaa tylko. jakbym mial pic takie mikasy, to bym rzygal a nie cwiczyl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
no ja tez nie jestem za aby pic jakies specyfiki w czase treningu (byl tu taki jeden co maslanke chcial pic xD) ale dzisiaj sprobuje i zobaczymy jak organizm bedzie reagowal. Dzieki za wypowiedzi w temacie, moze ktos znajdzie sie jeszcze co bral ta odzywke i opisze wrazenia

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Pije to zaraz po treningu ( przed treningiem pije QNT NO Elite ). Nie wiem czy to zasluga pierwszego czy drugiego supla ale naprawde jestem po tym w formie. Napewno zauwazylem szybsza regeneracje, na treningu sila i wytrzymalosc w gore, ogolnie miesnie ladnie puchna na treningu. Jak narazie brak sensacji zoladkowych. Uzywam tego zestawu srednio 4 razy w tygodniu i biore po jednej pelnej miarce z kazdej puszki ( to jest tak okolo 1,5 porcji ). Narazie jest ok, az chce sie cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
też to biorę dobre jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dobrze będzie dopiero gdy zaczniesz zwracać uwagę na daty.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna - Czy można brać jescze 1 miesiąc

Następny temat

Scietec Jumbo

WHEY premium