SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
Niedawno padlo tu pytanie czy mozna zamienic cykl 5 na cykl 10.... co sie okazalo nie byl to dobry pomysl, a czy mozna zamienic cykl 5 ale negatywnych na 10 ?Ciezar takze zwieksze dla 10 jak przy 5-tkach negatywnych bo sila w pierwszych 6tyg napewno mi wzrosnie wiec w 10-tkach zamiast 5negatywnych musialbym zwiekszyc ciezar.Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
powiem Ci tak: zmienic mozesz bo kto Ci broni? Jakie bede tego efekty? nie potrafie Ci powiedziec, bo nigdy czegos takiego nie robilem.prawda jest taka ze negatywy powinny byc negatywami, bo chodzi o stala progresje ciezaru. Po za tym ktos madrzejszy po cos te negatywy wymyslil jednak.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
no jo racja :P SOG jak wejdzie :).Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
dajcie mi partnera treningowego ktory sie dostosuje do mojego treningu/czasu to bede robil negatywy.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
ja czasem robie tak jak chce robic ow - po 5kach robie jeszcze 2-3 treningi w zakresie 10 powtorzen, startujac od 10max, starajac sie dokladac ciezaru tam gdzie sie da.

efekty - juz nie ten etap, gdzie mialo sie mierzalne przyrosty po 2-3 treningach, ale jakis tam efekt jest, miesnie sa pelniejsze, i (jakby) wieksze a robie tak, bo najlepiej rosne w 10kach.

no i mam punkt wyjscia do okreslenia, czy, w jakim cwiczeniu i o ile moge zwiekszyc ciezar w nastepnym makro.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
SOG.... chwilowy choc nie wiem czy wejdzie bo juz Ci kiedys dawalem chyba :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan HST do poprawy

Następny temat

wspolczynnik aktywnosci?

WHEY premium