SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
z 3 a aminokwasów jest chyba więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 212
Kreatyna jako związek powstaje z trzech aminokwasów - glicyny, argininy i metioniny. W sumie później wychodzi z tego kwas C4H9O2N3.

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
co nie zmienia faktu że wyrzut insuliny jest zbędny - za dużo reklam się naoglądałeś o wchłanianiu, przyswajaniu itp.
mono jest samo wystarczalne a dodatki, transportery to bardziej wymysł producentów i owszem pomagają ale nie ma to zauważalnego wpływu na efekty

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 212
co nie zmienia faktu że wyrzut insuliny jest zbędny - za dużo reklam się naoglądałeś o wchłanianiu, przyswajaniu itp.
mono jest samo wystarczalne a dodatki, transportery to bardziej wymysł producentów i owszem pomagają ale nie ma to zauważalnego wpływu na efekty


no cóż ja jestem innego zdania. Trochę obadałem temat kreatyny skonsultowałem z paroma osobami a także z 3 lekarzami i są podobnego zdania co ja.
Chcecie jeść bez dextrozy bardzo prosze ja tylko przedstawiłem swoje obserwacje i doświadczenia.
Osobiście na mnie działa kreatyna super z dextrozą ale jak wiadomo najlepiej samemu spróbowac.
BTW każda odzywka jest samo wystarczalna. My możemy jedynie spotęgować jej działanie ;)

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
są dane na sfd i to naukowe.. poszukaj ten chwyt marketinowców sprzedających glukozę 3 razy drożej został obalony.

kto wie ten jest do przodu pare zł. kto nie wie ten dalej kupuje anabolcizne soki

Owszem taką role dekstro spelniala by jezeli dawałbyś jednarozowo doporcji kretki ilosći rzędu okolo 100g dextro - co zapewniam cię nie było by zdrowe...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-09 11:49:37

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic wiecej Ci nie trzeba jest dieta to i efekty beda. Jesli nie masz problemów z nabaraniem masy to gainerek odpada moze byc białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 212
są dane na sfd i to naukowe.. poszukaj ten chwyt marketinowców sprzedających glukozę 3 razy drożej został obalony.

kto wie ten jest do przodu pare zł. kto nie wie ten dalej kupuje anabolcizne soki

Owszem taką role dekstro spelniala by jezeli dawałbyś jednarozowo doporcji kretki ilosći rzędu okolo 100g dextro - co zapewniam cię nie było by zdrowe...


a powiedz mi czy mit o funkcji insuliny w transportowaniu kreatyny lub cynku w bromadzeniu zw. organicznych w organizmie też został obalony?

Zmieniony przez - Thor777 w dniu 2007-05-09 12:04:46

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1336
Hmm kreatyna mowicie... W sumie sam nie wiem, diete mam ale nie zawsze pokrywa moje zapotrzebowanie poniewaz musze troche sporo jesc bo mam 197cm i waze 86 kg, wiec myslalem zeby miec jakis gainer i brac go np. raz dziennie wtedy kiedy sa braki w diecie np. przed treningiem, no i jakies bialeczko na noc bo nie zawsze zjem tyle ile trzeba przed snem, no i do tego carbo zeby popijac sobie na treningu no i 70 g po. Nad kreatyna sie nie zastanawialem ale z tego co wiem to po kreatynie jest sie "napompowanym" a ja bym chcial tego uniknac :P a tak w ogole to jestem mezomorfikiem choc to raczej zadkie przy moim wzroscie, tak mi sie wydaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 212
R.I.C.O w sumie pomysł nie jest zły jak na mezomorfika ważysz sporo za mało. Zamiast na wieczór radził bym coś odzywczego rano żeby przerwać katabolizm.
Co do kreatyny to pojecie napompowany nie koniecznie pasuje ale jednak chyba lepszego sie nie znajdzie. Jak klocek albo steryd po kreatynie nie bedziesz wyglądał. W kreatynie duzo opiera się na wodzie i fosforanach wiec napięcie wewnątrz komórkowe jest większe. Raczej napęczniały to nie bedziesz odrazu wiec się nie masz co martwić

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a powiedz mi czy mit o funkcji insuliny w transportowaniu kreatyny lub cynku w bromadzeniu zw. organicznych w organizmie też został obalony?

A co ma piernik do wiatraka? Nie schodź z tematu...

Wiadomo, że insa transportuje kreatyne, ale badania udowodniły, to co napsiałem a ty nie raczyłeś zauwazyć (albo i raczyłeś ) potrzebna jest dawka okolo ->100g<- dextrozy/glukozy do porcji kreatyny.. Hyba nie msuze ci tłuamczyć co to jest huśtawka glikemiczna czy hiperglikemia...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia Wpc 80 % pytanie...

Następny temat

Megacykl co o nim sadzicie??

WHEY premium