SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie w związku z ćwiczeniami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Witam wszystkich, przeglądając internet trafiłem na to forum, właśnie się zalogowałem. W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie trafiłem na ten temat: https://www.sfd.pl/Biegi_w_sauna_dresie_+_8_minute_ABS_+_lekka_dieta.-t600688.html. Wykonuję dokładnie te same ćwiczenia od kilku dni, biegam 30min dziennie, trzymam się podobnej diety i wyglądam niemal identycznie jak autor tematu. Moim celem są jednak trochę mniej zarysowane mięśnie brzucha. Czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć czy wykonywanie ABS 8 min codziennie zbliży mnie w krótkim czasie do założonego celu?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: ~68

Wzrost: 178

Cel treningowy: mięśnie brzucha

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie

Dieta: jako taka

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
czyli mam zaplanować sobie jakieś ćwiczenia typowe na rozbudowę mieśni brzucha a tłuszczem się nie przejmować? bo już kompletnie zgłupiałem, nie wiem co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nikt tego nie wie czy Ci się uda każdy organizm jest inny i inaczej może reagowac na wszystko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Ale ćwiczenie w ten sposób na pewno da jakieś efekty? Czy wypocę się na marne, a brzuszek z tłuszczem tak jak był tak zostanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pot to nie tłuszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Tłuszczu miejscowo nie spalisz.Biegaj,sr&j na abs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
I to wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jesli są spełnione warunki, dieta trening to powinno dobrze iść, ale jak zrzucisz jeszzce trochę kilo to chudo będziesz wygladał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
W takim razie co powinienem zrobić? Mam wrażenie, że mam za dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu. Zmierzyłem sobie bf, używając kalkulatora z tej strony, wyszło ok. 16%. Jaki program treningowy byłby najefektywniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Spróbuj interwałów lub hiita, np 30 sekund sprintu i minuta truchtu i tak ok 20 minut na poczatek, i poczytaj dział odżywianie. Poczytaj też o treningu w domowych warunkach albo siłownia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Mam to robić obok codziennego biegania czy zamiast?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast ... HiiT to rodzaj treningu biegania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę.

Następny temat

trening do oceny

WHEY premium