SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie nóg

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Tak jak w temacie, a dokładniej jednej nogi, wczoraj byłem na zawodach, mam kontuzję lewego kolana, lekarz powiedział, że nie mogę wysilać tej nogi przez 1-1,5 miesiąca, nie chcę przerywać treningów ale nie wiem czy trening bez nóg lub z jedną nogą ma sens, jestem zwolennikiem trenowania nóg. Czy mogę zrobić tak, że np. teraz będę trenował bez nóg a jak już kolano będzie ruchome to nogi będą jako priorytet?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jakbym nie zdał tej prawdziwej to może i bym kupił, ale po dwóch niezaliczonych próbnych na majowym terminie się udało

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-22 19:34:15

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
No 1 nogi napewno nie trenuj, bo to bez sensu xD Lepiej zrób tak jak mówisz, odpuść nogi i po kontuzji normalnie sie za nie zabierz. Tylko nie rpzesadzaj z tym "priorytetowaniem", bo dostaniesz następnej kontuzji xD

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Zamierzałem delikatnie wracać, a później coraz ostrzej dopóki nie doszedłbym do normalnego stanu, chwilę bym tak potrenował i jak już bym wiedział, że noga chodzi jak dawniej to stopniowo wyostrzał trening pod kątem nóg, kosztem górnych partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jeśli dłużej przerabiasz jakiś plan to zrób sobie regenerację. Tydzień czy dwa(jeśli plan był dośc intensywny) odpoczynku, a potem nawet jak ten miesiac poćwiczysz bez nóg to dysproporcji nie zdążysz się jeszcze nabawić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
jakie ćwiczenia będziesz robił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dokładnie tak jak QUEBLO - trening bez nóg przez pewien okres czasu ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jeśli chodzi o ćwiczenia to chciałem robić to co robiłem tylko bez nóg, tj. pompki na podpórkach, dipsy, drążek, unoszenie nóg w zwisie, spięcia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No, no, popytaj Lafayowców u nich w dziennikach, powinni coś doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Toż on sam Lafayował

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O kutwa, Cokta fail!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No po prostu widać, że świeży w dziale jesteś

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krotkie pytanie szybka odpowiedz!

Następny temat

Trening Mawashiego, ABS 2, pare pytań

WHEY premium