SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie masówki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Przeczytalem wiele artykulow na ten temat i w kazdym jest taka informacja, jaka mi podales. Ja zastanawialem sie jedynie czy nie mozna troche podbic kalorii, ktore jak piszesz sa niezbedne w ogromnej ilosci, tluszczami
Cinek
LC dla ekto zdaje egzamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
ja osobiscie polecam, samopoczucie jak najbardziej na +, sylwetka takze, przez ten tydzien zarys kaloryferka nie znikl wiec narazie zdaje egzamin zobczymy z czasem ;) jak dla mnie jak najbardziej mozesz , sam bym tak zrobil . moze wklej diete to cos pokombinujemy razem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Tran w kapsulkach powinno sie liczyc do btw? Oczywiscie do kazdego posilku oprocz sniadania jem warzywa lub owoce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
malo troszke bialka zwierzecego, ja wychodze z zalozenia proporcji 50/50 czytalem art o zwierzecym i roslinnym i nauczyl mnie ze takie proporcje sa ok ,bo jak sir wymieszaja w organizmie daja pelnowartosciowe(uzupelniaka sie) ale na forum panuje przekonanie ze zwierzece 100% bo nie urosniesz xD zrob 50/50i bedzie ok :) no i generalnie jeden jogurt zamien na wiejski serek,i chleba zwolennikiem nie jestem,unikam go. ale sprawdz jak bedzie on dzialal na ciebie jak cos bedzie nir tak to zmien go na otreby czy nawet platki owsiane ew.mniej szybkie w przygotowaniu ale ryz :) pozdrawiam, i do przodu :)

edit: Ser wywal, i daj twarogowy do ostatniego posilku :)
sorki nie policzylem wieprza xd masz 50/50 sorki :)

Zmieniony przez - CINEK w dniu 2014-01-18 11:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
145:55 zwierzece:roslinne ;)
Jadlem kiedys ryz w szkole, ale ciezka sprawa sie wyrobic w 10 minut z tym wszystkim, a kanapke bierzesz w lape, szamiesz i po sprawie. A co myslisz o liczeniu tluszczu z kapsow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
szczerze ci powiem ,ze sam nigdy nie bralem. Ale mysle ze to tak jakbys oliwe wliczal do bilansu w koncu to zdrowy tluszczyk i to. Jakbym mial to bym wliczyl :)tak poza tematem tran=omega-3??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Tak. a co do tematu posta, bo w sumie o to sie glownie w nim rozchodzi, to co myslisz o zastapieniu np.80g w na 40g t?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
czytalem czytalem i z kilku tematow/artow wywnioskowalem ze im mniej wegli (oczywywiscie mowimy tu o cyfrach rzedu nie mniej niz 200gr ww) tym czystsza masa miesniowa. jestem na etapie 150gr ale zwieksze do 250 jak nie bede rosl. Co do pytania, ja jestem jak najbardziej na TAK :) pamietaj zeby obserwowac ciagle cialo, stopniowo je poznawaj jak reaguje . Zamien ww na tluszcze i wklej spowrotem popatrzymy dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Dorzuce wiecej oliwy zamiast ryzu badz chleba i bede obserwowac. Dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
zawsze do pomocy :) jak bedziesz mial jeszcze pytania to pisz tutaj albo na priva wal do mnie . Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 10 kg

Następny temat

twarog tłusty

WHEY premium