SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
Witam
Mam zamiar od początku listopada wziąć się porządnie za dietę i ćwiczyć.Chce kupić jakiś garnier + białko i zrobić pierwszy cykl kreatynowy. I tutaj moje pytanie do listopada mam przerwę z siłownią czy cykl mogę zacząć od pierwszego dnia na siłowni, czy lepiej poczekać z
2 -3 tygodnie ?

Zmieniony przez - Intel1250 w dniu 2013-09-30 18:37:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12088 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234881
wypelnij ankiete dzialu ze zdjeciem.
ja bym poczekal z 6 tyg jezeli jestes w dobrej formie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
Z kreatyną mogł bym troche poczekać,ale białko + jakiś garnier mogę zacząć od razu po powrocie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1983
kreatyna a jaka chcesz brać ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
Kreatyna mono z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1983
możesz na początku po lecieć trochę bez kreatyny tydzień 1-3 mięśnie zaczną pracować a później dasz im dodatkowa dawkę Energi do rośnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
Temat jest odnośnie kreatyny więc zapytam jeszcze o dawkowanie bo słyszałem już bardzo wiele opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1983
DT 5g rano na czczo i po treningu 5g. dziennie 10gram
DNT 5 g rano

wynajmniej na wielu ulotkach tak zalecają i tego większośc sie trzyma z tego co sam wyczytałem na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12088 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234881
jak najbardziej moze tak byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
Też podobnie czytałem,ale ludzie mówili o tym żeby na czczo nie jeść kreatyny tylko podczas śniadania,albo w jego trakcie to jak z tym jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
bez różnicy, bierz jak ci wygodnie

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka która dobrze kopie w beret i pompuje jak balona

Następny temat

Pomoc w zaplanowaniu brania odżywek

WHEY premium