SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie kawy w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Witam. Wcześniej założyłem temat, ale został usunięty. Układam dietę i odnośnie tego mam pytanie, czy w swojej diecie redukcyjnej mogę uwzględnić kawę?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 95

Wzrost: 180

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 90

Obwód uda: 50

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Your Daily fat intake recommended is 875.4 gms. Your Daily fat intake recommended for saturated fats is 218. gms. Your Daily fat intake recommended for monosaturated fats is 350. gms. Your Daily fat intake recommended for polysaturated fats is 306. gms.

Aktywność w ciągu dnia: praca przy biurku, szkoła w weekendy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3x w tygodniu, czasami basen

Odżywianie: wcześniej na garnuszku mamusi. aktualnie staram się stosować diete.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: bez ograniczeń

Stan zdrowia: bez ograniczeń.

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 3x w tygodniu, basen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak,

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wykluczam, jakieś sugestie?

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
BTW. czy ktoś mi to przetłumaczy? nie wiem o co w tym chodzi : Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Your Daily fat intake recommended is 875.4 gms. Your Daily fat intake recommended for saturated fats is 218. gms. Your Daily fat intake recommended for monosaturated fats is 350. gms. Your Daily fat intake recommended for polysaturated fats is 306. gms.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Kawa na redukcji jak najbardziej ok oczywiscie bez cukru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Tak więc:
posiłek I 7:30
- 3 jaja sadzone + pomidor + filiżanka kawy
posiłek II 10:00
- serek wiejski + banan
posiłek III 13:00
- sałatka warzywna
posiłek IV 16:00
- Ryż brązowy + pierś z kurczaka + sałata lub pomidor
posiłek V 19:00
- tuńczyk + kromka chleba razowego
Dodatkowo dziennie około 2l wody mineralnej.
Czy ta dieta może być? ewentualnie proszę o poprawki i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
banan nie jest "redukcyjny"
salatka warzywna ok, ale gdzie zrodlo bialka?
cala dieta wyglada na uboga w kalorie i zdrowy tluszcz.
O ktorej chodzisz spac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
banan - wyczytałem w diecie w casopiśmie Mens H. jeżeli nie jest to dobry składnik diety to trudno, może zamienić go na inny owoc, np. kiwi? Chodzę spać o około 23-24.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
"banan nie jest redukcyjny" :)Mozna by powiedziec ze jajka tez niesa.Zalezy w jakich ilosciach.Banan to wegle proste,osobiscie spozywam jednego tuz po treningu i tylko w dni treningowe,redukcja sprawdza sie wiec nie szkodzi...

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jajak to biualko i tluszcz, banan to wegle proste, wiec roznica w okresleniu "redukcyjnosc" jest.
Banan mozna sobie jesc na masie, na redukcji odradzam, chyba ze ktos lubi bardzo schodzic z kalorycznoscia ponizej normy, to mozna i na weglach sie odchudzac.

owoce na redukcji tylko cienkoskorkowe dobry tez jest ananas w niewielkich ilosciach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ok ujme to inaczej,po treningu nalezy wyrownac poziom glikogenu w organizmie,czy to na masie czy to na redukcji inaczej zaczniemy spalac misnie.Oczywiscie jezeli chcemy schudnac bez cwiczenia to nie jemy.Natomiast jezeli chodzi o treningi+odchudzanie to jak najbardziej.Co do Ananasa to zgadzam sie jak i grejfrut jadam do drugiego posilku przed poludniem owoce te powoduja szybsze przyswajanie i transport bialka o ile sie nie myle.

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
obliques widzę, że dość dobrze się na tym znasz. Czy mógłbyś mi ta dietę co ułożyłem przeprawić na swój sposób? Jak Ty byś to widział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
"po treningu nalezy wyrownac poziom glikogenu w organizmie,czy to na masie czy to na redukcji inaczej zaczniemy spalac misnie" - jeśli mamy odpowiednią podaż białka nie ma takiej możliwości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chińskie żarcie

Następny temat

Brzuch - Efekt Wydetego brzucha Jak Zlikwidowac ??

WHEY premium