SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o trenig Lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wazzup ja tez zauwazylem propozycje rozbicia pierwszego programu na 2 czesci (ostatni akapit rozdzialu 'b. Pierwszy program treningowy'). Ale to sie troche mija z celem moim zdaniem, w koncu Metoda w poczatkowej fazie opiera sie na cwiczeniu wszystkich partii na treningu. Rozbijane sa dopiero na wyzszych levelach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
faaktycznie. no to jak napotkam takie mało logiczne rozwiązania po prostu połączę ćwiczenia w taki sposób żeby miały sens. oprócz tego trening uważam za bardzo dobry, szczególnie za fakt że ćwiczy się w 'naturalny' sposób, tj. nie ćwiczę na przykład bicepsów hantlami, tylko na drążku, jednocześnie angażując ramiona i plecy czytałem że tak jest najlepiej.

to by mniej więcej było na tyle w temacie, jeszcze jednej rzeczy nie jestem pewien czy nie lepiej jest ogólnie podzielić ćwiczenia na 'góra i dół', czyli brzuch (ćwiczenie G) dać w dniu z klatą, bicem i tricem.

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2012-07-01 17:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Diego, u mnie ostatni akapit "Pierwszego planu" odsyła na stronę 29, i tam jest właśnie chuiowy podział którego screen zamieściłem powyżej. Może mamy jakieś inne wydania, nieznacznie różniące się tekstem ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-07-01 17:28:39

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wazz podbij na spam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
@Diego
Wydaje mi się że ogólnie nigdzie w całej książce tego nie zaleca, tylko podany jest przykład (akurat z drugim poziomem ale to bez różnicy bo dotyczy wszystkich uważam) jak podzielić ćwiczenia na dwa etapy. I tak jest OK przecież tak samo ćwiczy się na siłowni.

@wazzup
tak w moim wydaniu jest to samo (to te wydanie co krąży po necie, bo korzystam z ebooka (:P), kupił bym książke normalnie bo nie jest droga ale nie mieszkam w Polsce..).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Korzystaj z podziału z francuskiego oryginału, i budziet git

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-07-01 17:36:08

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie tez jest odeslanie do str. 29, ale jest i informacja, ze mozna dzielic sesje na 2 czesci. Ano moze i sie wydania roznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Diego, u mnie też, ale sugestia "żeby podzielić na dwie części" jest przyznasz dość otwarta na błędy

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-07-01 17:37:21

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie ta koncowka rozdzialu pozwala na dosc dowolna interpretacje. Autorze nie chce Cie martwic, ale jezeli masz malo czasu to moze byc problem z Lafayem, bo na kolejnych poziomach sa dluzsze sesje treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No, i owa właśnie dowolność gotowa być źródłem ryzyka

Autorze, co do czasu - Diego ma rację, na np VII poziomie mi treningi zajmowały 1,5-2h

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-07-01 17:51:26

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdeformowana klatka piersiowa

Następny temat

Domowy trening wakacyjny.

WHEY premium