SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o tłuszcze - nurtująca kwestia ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam.

Czy zbyt mała podaż tłuszczu ma istotny wpływ na efektywność diety ? (redukcyjnej). Pytam o to bo ponieważ wg mojego zapotrzebowania, powinienem dostarczać 90gr tłuszczy, a tymczasem w pewnym okresie dostarczałem około 70gr, a i tak dieta przynosiła efekt... tak więc proszę o wyjaśnienie tej kwestii, jak to jest z tymi tłuszczami. Poniżej zamieszczam link do swojej diety.

https://www.sfd.pl/Cel_->_Redukcja_!_Proszę_o_uwagi_->_Sogi_:_-t485626.html

Dzięki, pozdrawiam

www.prawda2.info

WAKE UP PEOPLE !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
miedzy 70 a 90 roznicy wielkiej nie ma ;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Seewy, pewnie masz rację. W końcu jesteś znawcą w temacie , a ja jestem zielony (jeszcze ) Dzięki za odpowiedź choć dziwi mnie to, bo przecież 20gr tłuszczu, to 180kcal mniej... no ale skoro twierdzisz tak, jak twierdzisz to pewnie kaloryczność nie ma tu wiele do rzeczy. Pozdrawiam i sog leci, bo rozwiałeś moje wątpliwości

www.prawda2.info

WAKE UP PEOPLE !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dieta przynosila efekty - bo byles caly czas ponizej deifcytu kalorycznego (o ile byles)...a czy byles 200kcal ponizej..czy 380...to roznicy nie robi bo i tak jestes na minusie :)

odpowiednia podaz tluszczy jest wazna ze wzgledu na gospodarke hormonalna, funkcjonowanie organizmu itd a nie tylko wazna z powodu tego zeby dieta redukcyjna dzialala :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Rozumiem, dzięki

www.prawda2.info

WAKE UP PEOPLE !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwy w ćwiczeniach

Następny temat

Redukcja & rzeźba

WHEY premium