SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o pierwszy cykl SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
1.WIEK: 22
2.WAGA: 88 kg
3.WZROST: 183 cm.
4.WYMIARY:
BICEPS: po treningu 42-43 cm
KLATA: 107
UDO: 59
TALIA: troche tłuszczyku jest...
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6.DIETA była, jest i będzie of course
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:---
8.TRENING: 4 dni w tyg + basen weekendy
9.CEL CYKLU: sucha masa + siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ---
11.POZIOM BF% ok 20%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do tycia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: owłosienia ale niewiele
15.WYNIKI SILOWE
barki - tu oszczędnie bo kiedyś była kontuzja
klatka - 105 kg
nogi - suwnica - 140 kg

PYTANIE:

No więc sprawa wygląda tak... Czytam i czytam te artykuły o pierwszym cyklu itp.. no i juz mi się to wszystko miesza w głowie

Zwłaszcza ze niektóre posty są baardzo stare i chyba troszkę sie pozmieniało w kwestii dopingu. Zastanawiałem się nad wzięciem metki ale chyba jednak odejdę od tego bo jak widzę większość userów poleca na pierwszy cykl testosterone.

No i tu pytanko.. Jaki najlepszy ? jak pisał ktoś gdzies częste kłucie się nie jest przyjemne na pierwszy cykl dlatego myslałem nad enanem, ale nie wiem czy to najlepsze wyjscie

Czy ktoś mógłby mi rozpisać dobry cykl na ok 6-8 tygodni od razu z odblokiem no i jak ewentualnie brać Nolvę gdybym zobaczył jakis zarodek gino..

Na cykl + odblok + witaminki jakies mogę przeznaczyć ok 300 zł Wiadomo suplementacja po cyklu będzie również no i tutaj pytanko następne, czy kupić CP czy może jakies mono ? Czy polecacie zupełnie coś innego ?

Suplementację juz stosowałem, i mono z olimpu, CP i nitrobolon.
Widać nadszedł czas na zabawe z koksem więc nie zawiedźcie mnie proszę i doradźcie coś w temacie

Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
mam do wyboru propa z EAP albo Axio... za kilka dni również farmaka.. ktorego brac ? z tym że farmak troche drogi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5825
Prop 1-8 50-100 mg e2d. Mozesz manipulować dawkami w zależności od tego jak bedą na Ciebie działać.
Clomid 3 dni po ostatnim szocie 1-150mg 2-5 100mg 6-12 50mg .
Mozesz rzucic cp po cyklu zeby sie lepiej cwiczylo.

Żyj tak, jakby każdy dzień, miał być ostatnim dniem twojego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
a jaki prop jest najlepszy ? polecacie jakiegos producenta szczególnie czy nie ma różnicy ? No i w jakich dawkach to ampułkach jest i w jakich dawkach najlepiej kupic ? troszke mało w temacie jestem bo to bedzie moj pierwszy kontakt z SAA dlatego wyrozumiałości proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
wal 1-8 propa 100mg e2d bez zejscia po 3 dniach po ostatnim strzale 5 dni 100mg clomidu pozniej do 50 mg, 2 listki cloma. po cyklu wrzuc mono/staka z jakims no-boosterem.
jest kilka tematow o propie, ale polecany teraz atomic labs
flakon 10ml 100mg/1ml

Zmieniony przez - Nelson_7 w dniu 2008-08-18 00:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5825
IP najlepsze.
2 flakony starczą.

Żyj tak, jakby każdy dzień, miał być ostatnim dniem twojego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
propa mozesz smialo celowac w rozne marki bo jego sie nie waluje tak czesto bo jest tani

obecne marki na topie to chyba atomic labs, swiss , byl tez bd malay... do wyboru do koloru

najczesciej 100mg/ml a najczesciej kupisz w flakonach 10ml chyba ze celujesz w farmaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
super dzięki o takie odpowiedzi mi chodziło Panowie. A jaka jest orientacyjna cena takiego flakonu 10 ml np atomic labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
a o cenach tutaj nie wolno rozmawiac poszukaj w goglach nie bedzie ciezko znalezc ale tu Ci nie pomoga regulamin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
hehe oki aaaa jeszcze pytanko jedno Gino moze sie pojawić po takim cyklu ? Czy nie ma sie czego bać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
zalezy od predyspozycji danego organizmu oraz od dawek to jest testosteron a wiec gino moze sie pojawic w razie czego tamoxifen pod reka

jakby cos niepokojacego guzek, swedzenie sie pojawilo to walisz dawke uderzeniowa 40mg i schodzisz do 20mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam cyklu Testosteron Suspension Deca Meta

Następny temat

drugi cykl

WHEY premium