SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Ponad miesiąc temu założyłęm temat o 6 cykl miał być maj-czerwiec ale w ostatniej chwili zmieniłem koncepcje aby spróbować 12 tyogdniowy cykl i takie 2 cykle w najbliższym roku wrzesień-listopad i marzec-maj i tu pytanie będzie to pół roku przerwy od mono oczywiście chodzi mi o wrzesień-listopad brać wtedy mono czy jak głownie masa niebęde miał kasy na zabawki po 100 coś zł które mają 40-50 porcji bo auto dojdzie i to też trzeba zalać. Ogólnie nie zależy mi na pompie tylko masa czy wziąść jakiegoś stacka na 2 cykle czy pierwszy cykl mono i potem dopiero stack czy samo mono?
planowałem tak wrzesień-listopad
-mono universal 500g
-ultimate lub kaizena mono 300g
-5x900g ostrowii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)brak
2) wiek: 18
3) waga/wzrost 93/179
4) staż treningowy:początek września można powiedzieć że 2 lata już
5) cel cyklu: masa
6) stosowane już wcześniej suplementy:Kreatyna vitalmax mono, Kreatyna hi-tec mono,mono Universala, białko ostrowia,białko vitamin shop, carbo bx,tauryna vitala,aakg vitala,żeń szeń naturell, witaminy i minerały nutrisearch oraz treca
7) stosowane wcześniej spalacze: nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: żadne (tutaj liczę początek września)
9) ilość dni wolnych od kreatyny: 180 będzie początek września
10) informacje na temat diety: staram się jeść to co wartościowe
11)przewidziane finanse na cykl: jakieś są
12) uwagi i sugestie: brak
13) tendencja do tycia/chudnięcia : tycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Albo może jeden cykl z cell pumpem a drugi z cytocellem bo mam okazje za 100 zł oba kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 327
Może jeden cykl z mono vitalmaxa (tanie i dobre), a drugi z jabłczanem? Myślę, że wyjdzie Ci taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Wiesz za bardzo po kosztach też leciec nieche a akurat mam okazje cellpump 665g + cytocell za 100 zł i się pytam o opinie obu produktów. A vitalmaxa niechcę osobiśćie wolę creapure mono.

więc tak który zestaw wziąść:
-cytocell+cellpump 100zł
-xpand xtreme pump+cytocell 140 zł

Różnica 40 zł zaledwie a słyszałem że xpand bardzo dobry produkt to jest. Co polecicie? Oczywiście brane przedtreningowo po treningu 5g mono.




Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2011-04-21 10:46:21

Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2011-04-21 10:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
cześć

lepszym rozwiązaniem będzie cykl : Mono+Shotgun

próbowałem kilka porcji tego xpanda,szału nie ma



https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_MHF-1-opis25629.html
+
https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Creatine-opis1400.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tyle bialka na 2 miesiace?
ja bym skupil sie na diecie.
a zostawil pojedyncza forme kreatyny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Wiesz tylko właśnie o to chodzi że za 140 zł mam 2 stacki a z oszczędnościami potem będzie tylko na białko i mono odrazu do rzeczy to byłby pierwszy cykl na stacku mam 2 stakci na 2 cykle warto za tą cene czy nie? TomQ na cyklu dieta staram się jak moge ale zauważyłem że jedząc dużo białka na cyklu praktycznie po cyklu obijając się z jedzeniem nic nie leci w dół

Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2011-04-21 11:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
mysle, ze warto.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
ok dzięki. A takie stacki też brać 30-45 minut przed treningiem? I co powiecie o kreatynie iron horse creapure czy lepiej universala bo ostatnia moje mono to było universala i powiem celująco zadziałało.





Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2011-04-21 12:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tak, 30min przed treningiem.

co do kreatyny jak cos dzialalo dobrze, to po co to zmieniac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BPI 1.M.R czy Hemo Rage?

Następny temat

dziwna nowowsc/sklad/opis/opinie -GLYNOGEN

WHEY premium