SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o bieganie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1752
Witam

Od miesiąca jestem na IF i chciałbym się dowiedzieć czy mogę biegać godzinę lub 2 po zakończeniu okna żywieniowego? Moje okno żywieniowe wypada w godzinach 16-20 Po zakończeniu okna żywieniowego mam wysoki poziom energii z racji spożytych posiłków,obecnie staram się biegać po treningu siłowym ale nie zawsze mam na to czas i wygodniej byłoby biegać późnym wieczorem.Czy to ma sens ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Moim zdaniem, jezeli nie odbilo by sie to na regeneracji to czemu nie. Wszystko ma sens, ale trzeba do tego dobrze podejsc. Zalezy jeszcze ile masz zamiar biegac. Ostatni posilek musialby byc lekki. A nie dasz rady biegac podczas okna?

Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-09-20 20:32:51

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1752
Nie zawsze mam siłę na bieganie po treningu siłowym,czasem zwyczajnie natłok zajęć pozwala mi na następne 30-40 min spędzone na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
A dni nietreningowe?? Jezeli masz zajete to biegaj w dt, ale wolne umiarkowane tempo. Spalanie tluszczu nastepuje po 20min biegania, a po takim wysilku czlowiek odrazu idzie spac. Sam kiedys biegalem pod wieczor przed spaniem. Jedni zasna szybko, inni sa pobudzeni i nie mam mowy o snie.

Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-09-20 21:04:15

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1752
W dni nietreningowe postaram się biegać od 30-70 min wiadomo zależy od czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Możesz tak robić, zależy jak organizm na to reaguje. Niektórzy po takim treningu odczuwają silny głód.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF... Dla mamy :)

Następny temat

Stagnacja na redukcji

WHEY premium