SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Środek "Helios"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Środek bdb przy redukcji, szczególnie miejsc problematycznych u facetów czyli z opony. Można dawkować przez 14 dni i przerwa i tutaj subtelne działanie przez dłuższy okres stosowania bądź wejść z kopyta podbijając dawkę aż do wyczerpania flaszki - tutaj bardzo nasilone działanie włącznie ze skutkami ubocznymi. Brałem jednym i drugim sposobem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Czyli lepiej na pierwszy kontakt z tym srodkiem wziąść go przez 14 dni i przerwa? w jakich dawkach go brac prze te 14 dni? Dobrze doczytałem że bierze sie go dwa razy dziennie zaczyna sie po 1ml dwa razy dziennie i pozniej dobojasz do 3ml? Na wieczór sie go nie stosuje tylko rano i w południe? Z góry dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Jakie jest Twoje doświadczenie z dopingiem..? Cel, co chcesz osiągnąć na wspomaganiu?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Początkiem marca chce zrobić cykl masowy który bedzie sie składał z takich środków:

1-16 Oma
1-10 Deca
1-4 Meta na kica

Wiadomo Dieta oraz odżywki. i właśnie czy po tym cyklu jest sens wziąść ten"Helios" żeby troche z brzucha zrzucić?
Chyba że widzisz to inaczej to wprowadz swoje zmiany.

Co do wcześniejszych Cykli to były ale kiedyś dawno już nic nie brałem.

Zmieniony przez - Gabal w dniu 2013-01-23 12:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Korzystniej będzie Ci zrobić cykl na prop/wino/npp/tura/oxa i ewentualnie dodać Helios czy nawet clen solo niż robić to co piszesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Przemyśle to jeszcze może zrobie tak jak mówisz. Mój ziomek chce wziąśc ten Helios jak go najlpiej rozpisać zeby był efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Opcja 1 14 dni po 1ml ed podskórnie i przerwa tyle samo i tak powtarzasz. Ten schemat daje subtelne działanie.

Opcja 2 ruszasz od 1ml i podbijasz co 0,5ml ed aż dochodzisz do 3ml ed i tak do końca 100ml w jednym ciągu. Tutaj przygotuj się na nasilone działanie, dość kiepskie samopoczucie, mocne zasinienia w miejscach inj. Jeśli masz pod ręką efedrynę korzystaj z niej - przynajmniej na treningu.

Inj w okolicach pasa robisz równomiernie rozkładając inj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Dzieki wielkie za odpowiedz. Dużo mi pomogła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Przynajmniej wiesz, gdzie iść do kina, a my wiemy, że masz 40 w bicu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Nie każdy musi mieć 42 w bicu od 4 lat jechać na wspomagaczach a staż mieć 15 lat

Zmieniony przez - Gabal w dniu 2013-01-23 15:38:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam grype :/ jestem w polowie cyklu omana .. mozna walic dalej ?

Następny temat

cykl-cisnienie

WHEY premium