SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dotyczące Nitrobolonu energizer!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3101
Witam,
Chciałem spytac czy po zakończeniu stosowania Nitrobolonu Energizer, nie opadna mi mięśnie, jesli nie bede brał już tego, ale bede dalej ćwiczył???

Jeżeli jeszcze oddychasz, to znaczy ze nadal możesz walczyć. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
nie opadna mi mięśnie

ręce opadają jak to czytam ,czy to są koksy

ćwicz dalej (zmień trening), utrzymuj diete i będzie dobrze

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Wacek Ci opadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377


ppo pierwsze po skonczeniu cyklu potrenuj jeszcze z 1,5-2tyg poniewaz sspore stezenie kreatyny utrzymywac sie bedzie w tkance miesniowej i nie warto zaraz po skonczeniu suplementacji robic sobie przerwy od treningu siłowego
a co do 'spadków' (a nie 'opadania') jezeli MICHA bedzie trzymana dobrze, to nie dosc iz ich nie bedzie, to masz szanse jeszcze cos na plus odnotowac po skonczeniu suplementacji Nitrobolonem

rozumowanie typu :'skoncze nitrobolon wszystko mi opadnie/spadnie' są to wszechobecnie powtarzane bzdury, przez leszczy ktorzy nie potrafią utrzymac dobrego zarcia, traca motywacje do mocnych treningow itd po odstawieniu kreatyny i dlatego nastepuja te 'spadki'
Jest to jeden z tych punktów , ktory odróznia trenujacych Z GŁOWĄ, od cienkich bolków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Banan -> czesto poleca sie robienie wlasnie przerwy po cyklu lub zmniejszenie obciazen...jak to z tym jest dokladniej?

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2008-10-09 13:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ja jestem zdania , i tak zreszta praktykuje, ze po skonczeniu cyklu kreatynowego min.7-10dni (czyli 3-5 treningow) jest na mocnych obrotach, napisalem powyzej dlaczego
i nna pewno nie zalecam z dniem skonczenie suplementacji kreatyna, robienia przerwy od treningów siłowych, ewentualnie zmniejszenie obciazen ,ale zachowanie wysokiej intensywnosci
Jak napisalem, wtedy mozna liczyc na dalsze pozytywne rezultaty, najłatwiej jest zrobic pzrerwe, najlepiej z tydzien lub co gorsza dwa, jesc 'srednio' i liczyc na to iz po powrocie na siłownie bedzie wszystko tak samo jak zaraz na koniec cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3101
dzięki wszystkim za wypowiedzi. sogi polecą:D

Jeżeli jeszcze oddychasz, to znaczy ze nadal możesz walczyć. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Czyli jeśli brałem mono + shotguna 30 dni i teraz będę brał x panda + nitrobolon + kreatyna,białko nie wiem bo nie otrzymałem odpowiedzi to po tym zrobić przerwę znaczy po 2 tygodniach? a jeśli np nie chce to tylko zmniejszyć obciążenie na jakiś czas ? tzn na ile ;> i czy muszę je zmiejszać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś do nauki ( dla dziewczyny )

Następny temat

FIZOGEN BIALKO GAJNER D_BOMB GLUTAMINOWY

WHEY premium