SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Wodyn

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Witam, piszę tutaj ponieważ nie mam możliwości pisania wiadomości na PW.

Po treningu Bicepsów na drugi dzień zaczęło mnie boleć coś pod Bicepsem przy łokciu. Po paru dniach już nie boli, ale gdy wyprostuję rękę to czuje takie dziwne naciągnięcie i lekki ból w okolicach gdzie kończy się Biceps a zaczyna przedramię. I teraz mnie zastanawia co to może być? I czy mogę trenować?

Pozdrawiam

Z każdym Dniem bliżej Celu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2617
Arm_of_God masz szczęście że jestem specjalistą w tej dziedzinie. W koncu będę mógł wykazać się swoją wiedzą na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
Witam mam pytanie mianowicie czy zmieniles cos w treningu?czy np robiles ruchy wymuszone czy cos w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
co to wogole za temat- raz, ze jest specjalny do zadawania poj. pytań; dwa -zadałes pytanie jak do wrożki i oczekujesz wyczerpującej odpowiedzi, trzy- czy możesz trenowac to przecież sam możesz się przekonac sprawdzając, cztery- pytanie nie jest do tego działu- raczej Zdrowie, ALBO WOGÓLE NIE NADAJE SIE do zadnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
apokalipsa po:

1. Pytanie jest skierowane do WODYN, ponieważ on nie wchodzi do DZIAŁU Zdrowie.

2. Napisałem, że nie mam możliwości napisania na PW, więc tutaj musiałem napisać.

3. Jestem profesjonalistą , i oczekuję poważnych odpowiedzi.

4. Jak podejrzewasz naderwanie to idziesz trenować?


Czekają mnie przygotowania do zawodów w trójboju, ale obawiam się czy nie naderwałem sobie mięśnia ale nie wiem który to mięsień, ponieważ nigdy nie miałem takiej kontuzji jak opisałem wyżej.

abwehra211 wykonywałem trening na małych ciężarach z dużą ilością powtórzeń.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
3. Jestem profesjonalistą , i oczekuję poważnych odpowiedzi.

Aż zrobiłem screena !

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Arm_of_God

Wodyn Cie prowadzi w jakiś sposób, ze tak sie wlasnie i akurat do niego zwracasz?

ponadto zrozum, ze nikt nie może Ci dac w 100% odpowiedzi na twoje pytanie bo nikt nie diagnozuje- choćby i był lekarzem- przez łacze internetowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
A jak dlugo juz Cie boli?ja mialem podobnie pare tygodni temu ale przeszlo po tygodniu wiec jesli to trwa dluzej to radze udac sie do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o efektywny plan treningowy

Następny temat

Gironda Dips

WHEY premium