SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do rzeźby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Wiadomo powtórzeń robimy więcej bo około 15-20, ale moje pytanie brzmi czy robimy je tak że ostatnie powtórzenia sprawiają nam trudność czyli takie maksymalne ciężary jakie jesteśmy w stanie wziąć na tą ilość powtórzeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zakres powtorzen 6-8(progresja)-cwiczymy do zalamania

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
No jeśli masz tydzień podzielony na dni treningu, to jeśli taki dzień nadejdzie to jedziesz max ile wlezie ,żeby mięsni aż piekły, a drugi dzięn luzu itd..

Pozdro

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
6-8 powtórzeń na rzeźbę? chyba nie bardzo...

Konkretnie chodzi mi o nogi... Że tak powiem jestem na masie ale uda mam na tyle duże że przynajmniej na razie większych nie chcę ale dalej chcę je ćwiczyć dlatego pomyślałem że będę je próbował rzeźbić, robiąc większą ilość powtórzeń/serii z krótkimi przerwami tylko pytanie czy robić do załamania czy tak że kończę mając jeszcze trochę siły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Przy treningu na rzeźbę nie jest ważny tyle trening co DIETA. Musi być ujemny bilans kaloryczny. Możesz walić nawet podobny plan jak na masę z tym, że więcej ćwiczeń izolowanych, na maszynach i zwiększ liczbę powtórzeń ale bez przesady ( Do 12 na normalne partie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
W końcu ktoś dobrze gada (mówię o Mazuro) !

Osobiście wkluczyłem także serie łączone pod rzeźbę


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na rzeźbę, Potrzeba mi kilka informacji

Następny temat

Masa !!

WHEY premium