SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
Mam pytanko czy ktoś ma dobry plan treningowy do ćwiczeń ale taki zeby oglnie ćwiczenia byly w pozycje lezocej, a to dlatego ze boje sie ze nie urosne a wiele slyszalem ze jak sie ćwiczy w pozycje zaluszmy stojoc to sie moze cos zablokowac i nie urosnoć:(:(MAM DOSTEPNO LAWECZKE MAM 15 lat (2 miechy i bede mial) i 172 cm wzrotsu help me
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a nie boisz sie ze przez grawitacje nie urosniesz? hyh masa takich tematow byla czytaj.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
cos by sie dalo zrobic ile razy chcialbsy cwiczyc w tygodniu ??? jaki masz staz trenignowy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
no nie wiem to zalezy od waszych propozycji a staż treningowy to okol. tydzien:D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to act i nie wiem o jaki plan ci chodzi albo domator

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
No taki plan normalny:)Narazie sobie wyciskam sztangę, robie rozpiętki pomki i A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
masz act robic

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
no jesli wpdsizesz w wyszukiwarke te nazwy treningow to na bank cos znajdziesz i wtedy wystarczy tylko zerznac z tamtad i cwiczyc no hyba ze chdozi Ci o jakis specyficzny trening??? bo szczerze mowiac cwiczyc naramienne nei obciazajac kregoslupa to ciezko ;/;/ podobnie z nogami i po czesci z plecami;-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
co to act??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
post do kasacji

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
od tego jest wyszukiwarka!!!!!!!!!
jak znajdziesz to stosuj sie do tego
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

abs czy a6w ?

Następny temat

Poprawny plan na mase

WHEY premium