SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania o WINSTROL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
HyHy 7 omek na poczatku przygody to niezle.

Gruby17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Dzęki Borsuk za zwrócenie uwagi.Miało być 2ml=2x50mg Źle mi sie klepnęło na klawiaturze ____50mg/ml_____ o tak Thx jeszcze razTo mój pierwszy raz i mi się recę trząsły....Masz soga że dbasz o szczegóły.Oczywiście nie chce nikogo wprowadzać w błąd...Narka.pozdro

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Thx wszystkim za odpowiedzi macie po Sogu.
Gruby17-7 albo nawet 8 nie pamiętam i to po miesiącu ćwiczeń nie mając skończonych nawet 16 lat.Niestety ale gdyby moja wiedza była co najmniej taka jak teraz to by tak nie było-trudno.Wziąłem za namową starszych kolesi którzy i tak doradzali mi więcej.Jednak rok po tym i tak zacząłem rosnąć na sucho.

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
over-a jaki zaliczyłeś skok siły przy wyciskaniu po tych 7 strzałach?

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam kilka pytan dotyczacych Winstrolu ( Depot ) w strzalach
1)chcialbym sie dowiedziec czy winko "wali w leb" konkretnie mam maturke w tym roku a chcialbym wlasnie deczko przed nia zaczac walic strzaly ale nie chcial bym sobie przez to zawalic tego egzaminu , czy sa jakies efekty uboczne typu "zawiasy" , rozkojarzenie itp prosze bardzo o fachowa porade
2)mam 19 lat pierwszy raz bede uzywal jakiegokolwiek sterydu , mam zamiar wziac 15-17 strzalow , czy w czasie takiego cyklu bede musial uzywac jakies oslonki na watrobe albo cos w tym stylu , czy po zakonczeniu cyklu niezbedne jest odblokowanie ?
3)mam 182 cm wzrostu waze 82 kilo ile w czasie takiego cyklu(15-17 strzalow) tak mniej wiecej przybede na wadze , chcialbym jak najmniej poniewaz interesuje mnie tylko czysta rzezba nie chce nabierac masy i czy sa jakies specjalne cwiczenia ( bieganie itp) ktore pozwola osiagnac jak najmniej zbednych kilogramow
4)jak sie ma sprawa "brzuszkow" w czasie uzywania winstrolu , slyszalem cos ze nalezy robic tylko wybrane cwiczenia ( chodzi o rzezbe brzucha) , gdyz niektore daja wiecej masy miesniowej a nie chce aby powiekszyla mi sie talia i obwod brzucha :D
Z GORY DZIENKUJE ZA ODPOWIEDZI ( beda sog-i :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
sila idzie i to bardzo 10 szałow to tak okolo 20 kilo na lawie ale jeszcze po skonczeniu cyklu poszlo okolo 10 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Ad.1 Ztego co wiem to osłabia troche stawy dlatego warto się zaopatrzyć w kolagen , co do głowy to jedynie może podnieść ciśnienie ale zalezy to od organizmu
Ad.2Jeżeli jest on w strzałach to na wątrobe nic nie trzeba .winstrol jest stosunkowo słabym sterydem więc przy tej ilości nie trzeba nic na odblokowanie
Ad.3 Jesli nie chcesz żadnej masy choć po winie jest ona ładna to jak sam napisałeś możesz biegać.Wogóle dużo ruchu i przede wszystkim dieta wysoko białkowa
Ad.4 Co do tego pytania Ci nie odpowiem bo sam chciałbym wiedzieć

"Człowiek musi coś traktować poważnie, jeśli chce mieć jakąś rozrywkę w życiu."

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienki serdeczne :) SOG 4 u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
THx

"Człowiek musi coś traktować poważnie, jeśli chce mieć jakąś rozrywkę w życiu."

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym sie dowiedziec jeszcze jednej rzeczy o Winstrolu (depot) , przeczytalem gdzies ze skutkiem ubocznym brania moga byc stany Alergiczne , osobiscie jestem chory na alergie znaczy sie uczulony na niektore "gadzety " :) ( z tego co wiem siersc zwierzat , pylki traw i drzew ) czy sa jakies przeciwskazania w takim przypadku ? a jak tak chcialbym sie dowiedziec kiedy nie wolno brac ( chodzi dokladnie o to w wypadku jakich uczulen ( na co ) nie wolno uzywac Winstrolu , prosze bardzo o odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron i jego skutki uboczne

Następny temat

winstrol

WHEY premium