SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania o WINSTROL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Więc chcę się dowiedzieć kilku rzeczy o Winstrolu w zastrzykach.Sory jeśli te pytania już były ale przejżałem 5 ostatnich stron archiwum (więcej już mi się nie chciało) i nie znalazłem do końca to czego chciałem.

Mam zamiar za niedługo wziąśc 10 strzałów z tego co wiem to idzie po nim suchy mięsień i siła.Tu jest pytanie co brali taką ilość:ile wam poszło siły ,masy i jak bardzo się wyrzeżbiliście.
Wiem też ,że cykl nie może trwać zbyt długo gdyż preparat ten jest oparty na wodzie więc tu jest drugie pytanie ile wstrzykiwać zastrzyków w ciągu tygodnia biorąc pod uwage ,że ostatni kontakt z koksami miałem ponad 3 lata temu(7-omek).
Dalej:jaki może mieć wpływ ten steryd na moje zdrowie wiem ,że to jest indywidualna sprawa ale przecież najważniejsza.
Jeśli trzeba to co na odblokowanie.
Teraz jak Winstrol wypada przy Dece Durabolin po czym idzie większa masa,po czym siła i który jest bardziej szkodliwy(choć wiem ,że oba w porównaniu z innymi koksami szkodzą dużo mniej)
To było by na tyle chyba ,że mi się jeszcze coś przypomni.Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.


Pozdrwoionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Nigdy nie czytałem nic na ten temat bo w sumie nie jestem na nic uczulony jednak jeśli to co piszesz jest prawdą to sprawa jest bardzo poważna.Najlepiej napisz do Gohana albo Venoma oni powinni wiedzieć więcej na ten temat

"Człowiek musi coś traktować poważnie, jeśli chce mieć jakąś rozrywkę w życiu."

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Napewno były juz takie pytania ale i tak ci pomogęSam ostatnimi czasy się zainteresowałem winkiem.Więc tak jeżeli chodzi o strzały to 1ml=2x50mg 50mg=1 strzał.Jeżeli chodzi o dece i winko to najlepszym na siłe jest winko masa deca.A najlepiej stosoawać je razem bo to jest dobre połączenie.Najmniej szkodliwym jest winko(porównując).Chyba nic nie ominąłem.Pytaj jak sobie coś jeszcze przypomnisz

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Aha jeden strzał na 3 dni

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Uf zapuściłem się na dwie godz.w archiwum co by nie zawracać głowy i na większość znalazłem odpowiedzi.
Thx van.dal za odpowiedzi masz Soga.Jednak mam jeszcze pytanie.Skoro idzie po nim tak siła to czy po skończeniu cyklu zacznie mi ona spadać i czy ta dawka o której pisze dawkowana w takich odstępach jak mi napisałeś będzie miała wpływ na moje zdrowie.

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Co do siły to nie notuje się większych spadków jeżeli oczywiście będziesz dalej ćwiczył a nie się opiepszałA jeżeli chodzi o dawkowanie to jest najbardziej preferowana i najbardziej optymalna.Jeżeli chodzi o wpływ na twoje zdrowie to jak każdy steryd :jezeli jest czysty(oryginalny),przestrzegasz dawkowania,to jest o.k.Jest to jeden z najbezpieczniejszych sterydów(dlatego się zdecydowałem na niego).Wiadomo że jak każdy czy drogą doustną czy domięśniową działa niekorzystnie na wątrobe ale o tym na pewno wiesz.Jeszcze mam pytanie do Ciebie jaki masz ten winstrol bo jest też weterynaryjny(v)?Jak masz jakieś pytania jeszcze to wal bo im więcej wiesz tym jesteś bezpieczniejszy.Z resztą wybór należy do Ciebie jak i każdego z nas.Narka.pozdro

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Dzięki za pierwszego soga w tym dziale odpłacam się tym samym.To że ktoś nie ma dużo sogów to nie znaczy że nic nie wie na ten temat..Nie sugerujcie się tym...

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Jeszcze nie kupiłem go sobie bo kasa dopiero wpadnie za jakiś miesiąc.Wiem ,że ten weterynaryjny jest mocniejszy ale byłbym wdzięczny o jakiś jego opis (przysrost,szkodliwość dla zdrowia itd.)
Thx też za Soga też pierwszego w tym dziale.

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
coś za pierwszym razem nie zaliczyło ale teraz jest good.

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecnie koncze cykl winka i powiem tobie jedno..100mg \tyg starczy.miales taka przerwe jak ja tez mi doradzali co drugi dzien szczal ..g**wno prawda po 7 szczalach zrobilem 4 kilo suchego miesnia (szczał w poniedzialek i czwartek)i jeszcze mi idzie stosowalem diete wysoko białkową .powodzenia

over
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
https://www.sfd.pl/html/11473/  tu masz link z wiadomościami na temat winstrola v

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
van.dal chyba palnoles gafe przy bodajze piewszej odpowiedzi. Napisales 1ml=2x50mg tam zdaje sie powinno byc 100mg- bo strzaly winstrolu 50mg sa 1 ml - taki szczegolik wpadl mi w oko i mysle po prostu ze sie "przejezyczyles":)

Moze sie czepaiam ale mnie to razi:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron i jego skutki uboczne

Następny temat

winstrol

WHEY premium