SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Put jur hends ap in di er , mejk som nojzzz - SPAM SUPLE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156779

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
u mnie pochmurno w hoooyyy i ciepło hhe

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
hvj !

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
zakonczenie roku git samochod roz***any ide pic dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
A ja lece na grilla

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a j w robocie jeszcze 30 min

potem sobie biochemię poczytam, bo nie mam co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
faf bys poszedl cos na miasto zaliczyc, biochemia nie zajac
w sumie sam nie mam co robic teraz, ale jeszcze 2 egzaminy mi sie ostaly, wiec tez cos poczytam, i moge uderzyc w kebaba

ale ja mam latwiejesze rzeczy na glowie czyli polityka spoleczna i zjawiska psychiczne
psychiatrie zaliczylem na 5 o czubkach ciekawy material byl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gratuluje, ale jako bold z dzialu suple - nie mogels zdac inaczej.

odnosnie psychiatrii zerknij w profil autora i przeczytaj jego wypowiedzi:

https://www.sfd.pl/Wieprzowina__Tragizm_Postaci-t611809.html#post7 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
hahah, no komu jak komu, ale jemu to by się psychiatra przydał ;d
TomQ, śpiesz sie, może nie będzie za późno

fenomen krwi

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
z innego tematu:

Miłość, która ma miejsce w kontakcie dwóch przeciwieństw uszlachetnia wszystko co ma z nią styczność!
(...)
I tak Woda i Ogień zanurzone w swojej miłosnej zabawie uszlachetniają zupę, Ziemia i Powietrze uszlachetniają atomosferę, Ciepła woda i Zimna woda uszlachetnia ciało (przy kąpieli zewnętrznie, przy posiłku wewnętrznie - najlepsze są letnie posiłki), Męskość i Żeńskość uszlachetniają Stworzenie i proces ewolucji, Roślinność i Zwierzęta (pożywienie-nawożenie) uszlachetniają siebie - tutaj jest przykład do smażenia produkty roślinne powinno się smażyć na tłuszczu zwierzęcym, natomiast produkty pochodzenia zwierzęcego na tłuszczu roślinnym, Pokarm (ambrozja) i napój (nektar) jako harmonijne szlachetne pożywienie.
(...)
Bo nic w Stworzeniu nie jest jednostronne!
(...)
Współbrzmiący w harmonii Duch i Rozum/Ciało (materia) to uszlachetnienie ludzkości i nadanie jej pojęcia człowieczeństwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro II i reactorPro

Następny temat

Pierwsze suple, problem z progresem klatki.

WHEY premium