SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometr

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Ktory z pulsometrow (SIGMA FIT WATCH czy SIGMA PC15) polecicie?? Oba mozna kupic w przystepnej cenie. Ineresuje mnie czy ktos ma ktorys z tych pulsometrow i jak sie one sprawuja?? Kotry jest lepszy do biegania??

Szukalem na forum ale nie ma nigdzie takiego tematu wiec sie pytam!!

EisbeY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Hm, dziwne, bo jak wrzucilam do wyszukiwarki, to wyskoczyly 23 posty z pulsometrem w tytule. O np te:
https://www.sfd.pl/temat146449/  - Pulsometr 25 funkcji
https://www.sfd.pl/temat215480/  - Bieganie z pulsometrem
https://www.sfd.pl/temat207348/  - Pulsometry
https://www.sfd.pl/temat132302/ - Pulsometr: Sigma sport vs. Polar

Nie chce misie reszty wklejac, bo to pewnie i tak nie na temat.


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-06-09 10:40:07

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Te znalazlem. Ale zazwyczaj sa juz przedawnione i o tych modelach co wymienilem nic nie pisze zwlaszcza ze FIT WATCH jest raczej nowy (rok 2006). A chce sie dowiedziec czy sa dobrej jakosci i czy nie popsuja mi sie po tygodniu. Bo mimo ze nie sa bardzo drogie (na allegro okolo 150zl) to szkoda by bylo tych pieniedzy.

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6174
Kupiłam sigmę fit watch model z 2006 i jestem z niego zadowolona - działa bez zarzutu. Używam go do biegania, z tym że na razie "biegam" jedynie w domku na orbitreku, więc nie wiem jak się ten model sprawuje w terenie. Ale pewnie dobrze, bo dlaczegoby nie Bez problemów nauczyłam się jak go obsługiwać, poza tym podoba mi się jego "design", że tak powiem... W sumie polecam.

Whether you think that you can, or that you can't, you are usually right.
Henry Ford

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
Używałam FW dość długo i mogę z pewnością polecić ten model. Niech o jego znakomitym współczynniku możliwości/cena świadczy fakt, że zamieniłam go dopiero na axn500, w pośrednim przedziale cenowym nie udalo mi się znaleźć nic znacząco lepszego. Solidny, w miarę estetyczny, posiada pamięć treningów. Mankamentem może być tylko skłonność do nie wyłapywania sygnału ( sprawa paska - należy go wtedy wymienić), brak podświetlenia i dość cichy synał zmiany strefy przez co nie zawsze jest słyszalny podczas biegania.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Juz mi pszyslali i mam takie pytanie. Ten Pulsometr sam oblicza HR max ze wzoru 210 - "polowa wieku" - (0,11 x "waga w KG") + 4 (dla kobiet + 0). Czy oblicozne w ten sposob HR max bedzie poprawne??

Zaprogramowane tez sa strefy treningu. HZ (55-70%), FZ (70-80%) i PZ (80-90%). Wydaje mi sie ze prawidlowe strefy treningu troche odbiehaja od tych ktore sa zaprogramowane. Czy wprowadzales jakies zmiany?? Jelsi tak to jakie. I czy HRmax oblicozne przez Pulsometr pokrywa sie z prawdziwym czy tez cos zmieniales??

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
najlepiej hrmax sprawdza sie podczas zawodow,ze wzorow sie nieoblicza

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Ja biegam rekreacyjnie dla wlasnej satysfakcji i przyjemnosci. Przy okazji chce spalic troche tluszczu, wiec nie biore udzialu w zadnych zawodach. A z tego co czytalem na forum to duzo ludzi proponuje wlasnie roznego rodzaju wzory. Wiem ze to nie jest dokladne bo kazdy organizm jest inny i ma ina wydolnosc ale chodzi mi o przyblizone wartosci.

Jesli te wzory sa naprawde strasznie niedokladne to jak w najprostrzy sposob mozna sprawdzic HRmax ??

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TKD do werykacji!!!

Następny temat

Magiczne właściwości owoców

WHEY premium