SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pt141 opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 dni Przeczytanych tematów 45
Witam. Co myslicie o tym srodku daje rade? I czy jezeli mam schizofrenie moge go brac? Dodam ze bralem juz boc 157 jakis miesiac i bylo wszystko ok.. prosze o opinie z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
Pytaj lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234839
witaj,
przede wszystkim jw wszelka suplementacja powinna byc konzultowana ze specjalista, ktory Cię leczy.
Druga sprawa PT141 to nie suplement diety, a peptyd ktory głownie ukierunkowany jest na poprawe spranwosci seksualnej, libido. Jego dzialanie moze byc tez przydatne podczas odbloku po cykjlu z uzyciem SAA. Teoretycznie nie wplywa na popziom neuroprzekaznikow sam w sobie, ale posrendio moze juz takowe dzialanie miec i trzeba wziac to pod uwage przy leczeniu srodkami psychotropowymi. Z drugiej strony peptydy to nie przebadane do konca zwiazki, ktore moga miec nieznane interakcje z lekami.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94876 Napisanych postów 364874 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670320
Ja nie czuje tego środka zupełnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 549 Wiek 43 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 5900
Po PT141 jedyne co się dzieje, to na godzinę jest czerwona gęba jak u menela Więc nawet jeśli by to miało jakiś wpływ na zdolności seksualne, to żadna panna by się z tobą nie przespała, bo by skisła ze śmiechu na widok twojej facjaty XD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234839
hahaha :D
pt141 jest czescia melanotanu2, niby ta czesc odpowiedzialna za kwestie wlasnie popedu i libido. Jednak sam nie mialem jeszcze okajzi testowac, bo mi nie potrzebne na razie wynalazki%) aczklowiek tak jak piszesz efekt uboczny jest jak po mt2 z tym naglym skokiem cisnienia, moze to ma na celu tez wtloczyc wieksza ilosc krwi do pompki%) jednak po mt2 jedyne na co mam ochote to sie polozyc i czekac az mi przejdzie zeby sie nie wyrzygac przypadkowo, na szczescie traw to okolo 15 minu w moim przypadku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Semax a schizofrenia?

Następny temat

Testosteron a kalorie na masie

WHEY premium