SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psikus pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
byla dzisiaj na badaniach krwi wyszlo ze 7 tydzien .. :D ginekolog dopiero za tydzien. ps wlasnie jestem na cyklu z metki 3 tydzien +6kg w pasie okolo 2cm takze jest git mialem zaplanowane jeszcze 2 cykle na metce pozniej chcialem wino ale cos czuje ze jednak bede musial zrezygnowac z tych cyklow :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
niby dlaczego ?

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Bo na pampersy nie wyrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
nie przesadzaj , cykl z metki ew z metki i propa to jeszcze nie taki powod zeby zalamac finanse budrzetu domowego , ja pytalem na powaznie autora zeby rozwinol wypowiedz poniewaz ciekawi mnie jego punkt widzenia

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9659
EFKA tez fajne imie tak po za tym gratki Łojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
mam jeszcze takie pytanie teraz jem metke 2 tydzien efekty na + jestem zadowolony myslalem ze mnie bardziej zaleje ale jest git :D.. i teraz jak kupie 300 tab wina dieta na - bialko 2g /2.5g na kg pocielo by mnie cos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
myslalem tez nad epi.. ewentualnie polaczyc epi z meta ale mety max 20 mg tylko do podtrzymania masy miesniowej doradzcie cos na szybka rzezbe ewentualnie szybkie ubicie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to nie środek lecz dieta będzie tutaj kluczem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
wiem ze glownie chodzi o diete ale sa srodki ktore pomagaja bardziej i mniej :) szukam takiego ktory pomoze bardziej ;p jeszcze 3 tygodnie mety takze pare kg jeszcze zrobie i nie wiem co pozniej wrzucic tak zebym w garniaku dobrze wygladal hehe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
samym winem szłau nie zrobisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + Prop + Winstrol

Następny temat

Cykl z priorytetem siły, pomożecie?

WHEY premium