SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost masy miesniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
bez znaczenia jest forma kreatyny.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
TomQ-MAG
daj 2-3 kapsy przed treningowo


A Ty Panie co sądzisz, zapytam też Cb bo dobrze mi doradziles z tym energon x1000 :)

cm1250+SAW+Tribulon i ewentualnie Bcaa albo HMB? Czy zostac aby przy kreatynie i cos odbudowe mieśni po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cm3 - ok
Bcaa - ok
SAW - ok
Tribulon - ile masz lat? Ale raczej nie ok
HMB - strata kasy, więc nie ok
I nie dopytuj tak o TomQa, bo on się nie zna i tylko tu pracuje odpowiedzi dyktuje mu Anubis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
emenems
Cm3 - ok
Bcaa - ok
SAW - ok
Tribulon - ile masz lat? Ale raczej nie ok
HMB - strata kasy, więc nie ok
I nie dopytuj tak o TomQa, bo on się nie zna i tylko tu pracuje odpowiedzi dyktuje mu Anubis.


27 lat 163 m wzrostu 65kg wagi

wlasnie tak czytalem rozne opinie o hmb ze lepiej bca albo ZMA ale nie swedzi mnie portfel :D wolalbym oszczedniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To odpuść i hmb i tribulona, który nic Ci nie da. Możesz dokupić zma - wydatek niewielki, a niedobory cynku i magnezu u trenującego faceta to w zasadzie norma:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_ZMAX-opis35103.html?gclid=CPqM277wt9ICFUVJGQod8EIKKA


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-03-02 14:02:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
emenems
To odpuść i hmb i tribulona, który nic Ci nie da. Możesz dokupić zma - wydatek niewielki, a niedobory cynku i magnezu u trenującego faceta to w zasadzie norma:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_ZMAX-opis35103.html?gclid=CPqM277wt9ICFUVJGQod8EIKKA



Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-03-02 14:02:45


dzieki za podpowiedz a jeszcze dopytam CM1250 czy coś lepszego? tańszego? a równie skutecznego po monohydracie mnie kichy bola to kiedys kiedys brałęm i nie miałem problemow takze sprawdzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro masz cm3 sprawdzone pod tym kątem, to cm3. Ja w zasadzie od kilku lat jadę stale na tym jabłczanie i jestem bardzo zadowolony.
A co to był za monohydrat, że takie przeboje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak cm3 droga moze być kazdy inny jabłczan
https://sklep.sfd.pl/SFD_TRIMAL-opis32394.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
emenems
Skoro masz cm3 sprawdzone pod tym kątem, to cm3. Ja w zasadzie od kilku lat jadę stale na tym jabłczanie i jestem bardzo zadowolony.
A co to był za monohydrat, że takie przeboje?


kichy mnie bolaly po activlabie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
dobra jeszcze jedno pytanie. Gadałem dzisiaj z trenerem (innym niż ostatnio, wydaje mi się bardziej rozgarnięty) na siłowni i stwierdził że szkoda kasy inwestować w takie suple. Twierdzi że na moim etapie to żebym sb brał tylko kreatyne i białko (nigdy nie brałem jeszcze białka) ewentualnie bcaa w trakcie treningu, że bez sensu jest wydawanie kasy na saw, hmb czy zma a tribulonu w moim wieku już absolutnie nie powinienem brać także znowu rozkmina? Co sądzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNA MONO

Następny temat

Cm3 na redukcji ?

forma lato