SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do pierwszego cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

68

Wzrost

173

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

104

Obwód uda

57

Obwód talii

80

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

CBL b2,5 t3,5 w2,5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

Sucha masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

15

Stan zdrowia

Skinny fat

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

ok

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

tak, tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Był gdzieś art poparty bodajże badaniami. Na chłopski rozum:
Jeżeli ktoś od x lat koksuje i wali hcg schematem 5000 co parę tygodni rozbite na 2-3 strzaly to mniejsze dawki bite czescie nie ruszą jajek. Ale gdy ktoś od początku jedzie na malych dawkach e3-4 dni to moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo że ten sposób się sprawdzi i jajka będą cały czas pracować.

A jeżeli zaczęły go swedziec suty to prawie na pewno to od estro. Ale tu się z tobą zgodzę ze najlepiej zrobic najpierw badania. Niektórzy jednak czasem nie mają możliwości zrobić badań od ręki, i wtedy moim zdaniem lepiej uderzyć nolva niż czekać aż urośnie damski cycek.
Do autora tematu
Najlepiej idź jutro z rana na badania
Estradiol
Prolaktyna
Progesteron

Edit. Zmierz ciśnienie


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2016-10-30 17:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Z tym hcg to są różne zdania ja bije zawsze paczkę na 2 iniekcja co 6-8 tyg a na odblokowanie 3-4 paczki i odblok zawsze udany a już 4 w moim życiu. Jak już czytam sporo lat tutaj tematów to z odblokiem mają problem Ci co oszczędzają lub walą dla mnie jakieś śmieszne dawki 500-1000jm, co nawet jajek nie smyrnie i potem płacz. Przypuszczam, że większość tu nie ma dostępu do apteki i proponowanie mniejszej ilości jednostek jest zabojstwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Do autora:co maja uderzenia ciepla na twarzy do gino?
Do kolegi kosty:ale moze rownierz lepiec schematem 2x2500 e3d fo 4-6tyg i tez bedzie dobrze,sam tak stosuje jak i wiele osob tutaj i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Też bije hcg 2x2500 co miesiąc. Jakiś czas temu próbowałem 1000 e2d ale nie czułem tego zbytnio. Jakbym teraz zaczynał przygodę z saa to hcg bilbym od początku 250 2xweek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
kosta83
Jeżeli to twój pierwszy cykl to ja bym bił hcg 250 w poniedziałek i czwartek przez cały cykl. Zrób badania i postaraj się załatwić exemestanum lub arimidex bo jak zaczniesz brać nolve to będziesz musiał brać do końca cyklu. Ale jak już czujesz suty to pewnie estro wysoko. Ja bym dał nolve 40mg na dzień do ustąpienia objawów potem parę dni 20 i 10 do czasu ogarnięcia exe/ari



500jm co tydzień? I co to ma niby dać? Ma to to rozrobić do kilku strzykawek i bić paczkę przez 10 tyg. Jprd nie doradzają tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Yoyo zluzuj trochę kalesony. Pozdrawiam
https://www.sfd.pl/HCG_podczas_cyklu_czy_podczas_PCT_Artykul-t856791.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all

Chociaż przyznam,że kwestia długiego przechowywania hcg jest dyskusyjna. Są jednak opakowania 2000iu


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2016-10-30 18:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Ja bym po miesiącu już raczej nie wbił takiego hcg z lodówki. Lepiej się trzymać sprawdzonych schematow. Nie wiadomo do czego ma dostęp, jak under to bym bił te 2000 jm minimum. Na rynku większość lata paczek 5000jm, wątpię że jakiś dill zaopatruje się w mniejsze ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 500
kosta83
Jeżeli to twój pierwszy cykl to ja bym bił hcg 250 w poniedziałek i czwartek przez cały cykl. Zrób badania i postaraj się załatwić exemestanum lub arimidex bo jak zaczniesz brać nolve to będziesz musiał brać do końca cyklu. Ale jak już czujesz suty to pewnie estro wysoko. Ja bym dał nolve 40mg na dzień do ustąpienia objawów potem parę dni 20 i 10 do czasu ogarnięcia exe/ari

a jak zacznie brać IA to nie będzie musiał do końca cyklu? XD
Jak dla mnie przy tej dawce testa IA jest strzałem z armaty do komara, który może przynieść więcej szkód niż pożytku.
Estro nie jest żadnym wyznacznikiem gino u jednego będzie wysoko nie będzie miał gino, u drugiego nisko i mu wyskoczy. Je się stwierdza przez usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Na ulotce pregnylu jest tylko napisane żeby przechowywać w lodówce. O długości przechowywania rozrobionego nic nie ma. Trzeba kiedyś zapytać u producenta jak to jest. U chorych pacjentów bije się nawet 5000 na raz, a koleś będący 2 miesiące na dużej dawce testo tez może spełniać wymogi 'chorego'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Marcin0o
kosta83
Jeżeli to twój pierwszy cykl to ja bym bił hcg 250 w poniedziałek i czwartek przez cały cykl. Zrób badania i postaraj się załatwić exemestanum lub arimidex bo jak zaczniesz brać nolve to będziesz musiał brać do końca cyklu. Ale jak już czujesz suty to pewnie estro wysoko. Ja bym dał nolve 40mg na dzień do ustąpienia objawów potem parę dni 20 i 10 do czasu ogarnięcia exe/ari

a jak zacznie brać IA to nie będzie musiał do końca cyklu? XD
Jak dla mnie przy tej dawce testa IA jest strzałem z armaty do komara, który może przynieść więcej szkód niż pożytku.
Estro nie jest żadnym wyznacznikiem gino u jednego będzie wysoko nie będzie miał gino, u drugiego nisko i mu wyskoczy. Je się stwierdza przez usg.
jasne ze bedzie musialbrac,poprostu rzadziej a dlaczego strzal w kolano brac ia przy takiej ilosci testa?dawke sie dobiera do wynikow estro pozatym masz racje ze nie zawsze wysokie estro rowna sie gino bo mi np przy estro wybitym 5x w gore nic sie nie dzieje jednak jesli ktos odczuwa swedzenie sutkow i estro wysokie to raczej lepiej odrazu reagowac i zbijac wartosci z tym ze autor nie wyjasnij co maja wspolnego uderzenia ciepla z gino ;)


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-10-30 19:02:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

DŁUGI CYKL (POD ZAWODY)

WHEY premium