SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania, mma.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
Hej :)

Mam17 lat. Od września planuje zapisać sie na treningi mma. Jako że idą wakacje chciałbym troche sie do tego przygotować siłowo kondycyjnie, rozciągnąć się. Stać sie troche sprawniejszym. Od dwóch tygodni ćwicze sobie w taki sposób :

Podciąganie
Dipsy
Wznosy nóg na drążku
Pompki
Stanie na rękach
Przysiady

Robie sobie te ćwiczenia jedno po sobie, potem 2-3 min przerwy i od nowa. 3 takie serie. Progresja wygląda tak że robię np w poniedziałek po 5 podciągnięc, w środe też po 5, a w piątek 6, potem poniedziałek znów 6 i środa 7 itp.
Robie to w pon, sr,pt.

We wtorki czwartki i soboty biegam. Narazie dosyc krótko ( 3 min biegu 3 min chodu / 5 takich serii i co trening skracam chód i wydłuzam bieg). Miałem operacje, długo nie mogłem nawet chodzic więc kondycja kuleje :D

No i oprócz tego jeszcze rozciąganie.

Myslicie że ćwiczenie w ten sposób przez wakacje pozwoli mi sie troche przygotowac na mma we wrześniu ?

Dzięki za odp :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
MMA bardzo jednak kontaktowy i kontuzyjny sport, masz pozwolenie od lekarza sportowego żeby po operacji iść przyjmować ciosy, slamy i skrętówki skoro jeszcze niedawno nie mogłeś chodzić? Imo plan jak plan, trening domatora, marszobiegi i rozciąganie to rozsądny wybór, ja bym do tego dodał inverted rows na plecy i trochę ćwiczeń z piłką lekarską jak masz, np slamy, wymachy itd. Bo tak to w sumie może być, techniki i kondycji nabierzesz z treningami, a z czasem dodasz i siłkę

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
Tak lekarz powiedział że we wrześniu mogę juz spokojnie ćwiczyć. Operacje miałem w lutym także juz troche czasu minęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
jak najbardziej takie ćwiczenia,będziesz już miał jakąś bazę i nie bd startował od zera.szybszy progres będziesz miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 955
dla mnie również ćwiczenia bardzo w porządku dobrane a jeśli chcesz coś jeszcze do tego dodać to polecam wykroki z jakimś obciążeniem, skakankę i będziesz miał kompletne przygotowanie na ten wrzesień i podejrzewam że dasz sobie rade bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak chłopak dopiero zaczął chodzić, to ja bym ze skakanki na razie jeszcze zrezygnowała

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burpees
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aparat ortodontyczny a bjj

Następny temat

pierwsze sparingi a badania

WHEY premium