SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AT w MMA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Policjant uczestnikiem walk w klatkach

"Express Ilustrowany": Policjant z łódzkiego pododdziału antyterrorystycznego, znany jako "Temil" lub "Uszaty", dorabia sobie do pensji organizowaniem brutalnych walk w klatkach. Bierze też w nich udział jako zawodnik.

Ostatnio był współorganizatorem "Gali Wolnej Walki" w Bełchatowie. Swojego przeciwnika powalił na deski w ciągu kilkunastu sekund. 35-letni "Temil" uchodzi za jednego z najlepszych w kraju zawodników walczących w klatkach. Jest uczestnikiem wielu tego typu zawodów - pisze dziennik.

W policji pracuje od 1996 r. Ma stopień sierżanta i służy w samodzielnym pododdziale antyterrorystycznym stacjonującym przy ul. Pienistej - dodaje "EI".

Inspektor Janusz Tkaczyk, komendant wojewódzki policji w Łodzi powiedział: "Gdy tylko dowiedziałem się o całej sprawie, natychmiast poleciłem podległym mi służbom wszcząć postępowanie wyjaśniające. Ten policjant poprzez swój udział w walkach w klatkach propaguje agresję. Otrzymałem już wstępne sprawozdanie. Wynika z niego, że funkcjonariusz nie naruszył dyscypliny służbowej. Nie mniej jednak w mojej koncepcji zarządzania policją nie mieści się, aby stróż prawa mógł być kojarzony z biciem i krwią. Chciałbym, aby wszyscy funkcjonariusze byli sprawni i skuteczni, ale w walce z przestępcami. Poleciłem już wydziałowi kadr wszcząć postępowanie administracyjne zmierzające do rozwiązania stosunku służbowego z policjantem, ze względu na ważny interes służby".

http://info.onet.pl/944719,11,item.html

Podobny temat jest juz w dziale MMA.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zna ktoś dokładne sprawę ? Na jakiej podstawie go zwolnili ? Chyba nie "dla dobra służby" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie mniej jednak w mojej koncepcji zarządzania policją nie mieści się, aby stróż prawa mógł być kojarzony z biciem i krwią." teraz to dowalil gosc do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehe Breg zgadza się.
****a ciekawe kogo oni prubóją oszukiwać,chyba sami siebie,bo chyba każdy przy zdrowych zmysłach Polak widzi jaka sytuacja jest i co policja do*****a robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polewka jakas a z czym sie ma policja kojarzyc z przeprowadzaniem staruszek przez jezdnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podoba mi sie to ze w policji nie ma samych lam, tylko sa tacy ludzie ktorzy sa wstanie walczyc z bezwzgledna przestepczoscia, bo napewno nie zrobi tego Kazio spod spodnicy mamy. Wiadomo jednak ze takie walki sa organizowane przez grupy przestepcze, co wlasnie ma najwiekszy minus (Policjant w srodowisku przestepczym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4829
Skąd wiadomo? Co ty za bzdury piszesz od kiedy grupy przestępcze zajmują się organizowaniem gal sportowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
"Wiadomo jednak ze takie walki sa organizowane przez grupy przestepcze, co wlasnie ma najwiekszy minus ". LOL*10. ****a stary ty juz moze nic wiecej nie mow

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Deker - chyba sie za duzo filmow karate w dziecinstwie naogladales

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomylilka z nielegalnymi . zwracam honora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Policjant jednak został zwolniony ze służby

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy po ciosie !!!

Następny temat

w WARSZAWIE w wakacje??

WHEY premium