SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybieranie masy ze spalaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
wystarczyło tak odpisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
To samo jest napisane w poście o Jasiu - tylko dokładniej. Wystarczyło przeczytać

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
dokładnie przyszedł Jaś na forum i cwaniakuje jak by był Jankiem

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Poza tym, Gretex, jeżeli nie masz czasu / ochoty żeby pójść drogą wskazaną przez Orsona, bez problemu znajdziesz fachowców, którzy rozpiszą Ci wszystko od A do Z. Tyle, że nie za darmo.


Zmieniony przez - Plewer w dniu 2011-12-13 13:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
dziękuje Plewer za normalna odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Orson_lol

Poza tym napisałem - nie można redukować i masować jednocześnie, jest to jedna z fundamentalnych zasad co sprawia że cel Twojego trenowania traci sens.


Sorry, że tak akurat poza tematem, ale czy na pewno tak jest?
Wiem, że to akurat nie dla autora tematu, ale co z body recomp etc.? :)

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Pierwsze słyszę Przekopuję arty i jak sie naczytam to będę miał coś do powiedzenia Niemniej już od pierwszych akapitów widać że autor może o tym na razie zapomnieć

Coś tam przeczytałem - w sumie nie jest to jakaś specjalistyczna metoda, po prostu wykorzystanie od dawna znanych narzędzi w odpowiedni sposób. IMO bardziej można tym doskonalić sylwetkę, dopracowywać ale nie budować od podstaw (niezależnie czy mówimy o spalaniu czy budowaniu). Jak ktoś już osiągnął tyle ile chciał to może to stosować żeby trzymać formę. Takie moje zdanie

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2011-12-18 19:16:10

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 239
Zmiana składu ciała jest jak najbardziej możliwa, ale nie jest to proste zadanie. Wyjątkowy reżim dietetyczny, odpowiedni trening, nie mało odżywek, a przede wszystkim doskonała znajomość własnego organizmu i możemy budować masę jednocześnie pozbywając się tłuszczu. W zupełności zgadzam się, że autor tematu może o tym zapomnieć.

Ty pewnie już znalazłeś, ale wklejam linka dla innych zainteresowanych:
Body Recomp

Orson_lol
Pierwsze słyszę
Coś tam przeczytałem - w sumie nie jest to jakaś specjalistyczna metoda, po prostu wykorzystanie od dawna znanych narzędzi w odpowiedni sposób.


Jasne. Od siebie dodam, że gdybym jadł wszystko to, co wiem, że powinienem zjeść, a także ćwiczył tak, jak wiem, że powinienem ćwiczyć, to już dawno wyglądałbym tak, jak wiem, że powinienem wyglądać. :D

Zmieniony przez - PrzedstawicielMasy w dniu 2011-12-18 19:22:47

Przedstawiciel Masy
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Proszę_wstać,_masa_idzie.-t824290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Od siebie dodam, że gdybym jadł wszystko to, co wiem, że powinienem zjeść, a także ćwiczył tak, jak wiem, że powinienem ćwiczyć, to już dawno wyglądałbym tak, jak wiem, że powinienem wyglądać

Święte słowa. Ja zawsze ćwiczę FBW i w okresach kiedy sie przykładam do diety i kręce aero (np teraz) zauważam spadek tłuszczu i wzrost lub przynajmniej utrzymanie mięcha.

Imo jak ktoś chcę wydoskonalić i utrzymać sylwetkę to ten styl ćwiczenia jest najlepszy. Ale niestety jak ktoś chce albo zrzucić 10 kg fatu albo zbudować sylwetkę od zera to musi zastosować albo cykl stricte masowy albo redukcyjny.

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2011-12-18 19:30:45

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 239
Orson_lol

Imo jak ktoś chcę wydoskonalić i utrzymać sylwetkę to ten styl ćwiczenia jest najlepszy. Ale niestety jak ktoś chce albo zrzucić 10 kg fatu albo zbudować sylwetkę od zera to musi zastosować albo cykl stricte masowy albo redukcyjny.



Dodałbym jeszcze, że cykl cyklem, ale wymaga to przede wszystkim zupełnej zmiany stylu życia. W wielu miejscach czytam, że nie powinno się robić takiej rewolucji, ale ja w każdym razie tak nie umiem. Albo wpieprzam wszystko na co akurat mam ochotę i ćwiczę (lub nie) kiedy mam ochotę i nic z tego nie mam, albo robię wszystko na 100% i efekty wynagradzają mi z nawiązką wszelkie wyrzeczenia.

Przedstawiciel Masy
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Proszę_wstać,_masa_idzie.-t824290.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga stoi w miejscu pomimo dobrej diety i treningu (redukcja)

Następny temat

za szybki metabolizm

WHEY premium